TopList

Akční hry (857 her)

FlashFist Puncher (6.6 MB)

Fist Puncher je retro akční arkáda, ve které budete bojovat na život a na smrt holýma rukama na ulici s pouličním gangem.

 80%
Fist Puncher
Medaile
Unity3DThe Last Survivor (43.3 MB)

The Last Survivor je 3D akční střílečka, ve které budete zabíjet mimozemšťany a zombíky. K dispozici budete mít různé zbraně, které ale napřed musíte najít na mapě.

 91%
The Last Survivor
Medaile
Unity3DNukklerma (45.6 MB)

Nukklerma je 3D akční střílečka, ve které budete zabíjet mimozemšťany. K dispozici budete mít různé zbraně, které ale napřed musíte najít na mapě.

 79%
Nukklerma
Medaile
FlashEarth Taken 3 (12.8 MB)

Výborná online hra z post-apokalyptického prostředí. Zemi napadli mimozemšťané a vy se s nimi vydáte do boje. Budete muset urazit dlouhou cestu a pozabíjet spoustu vetřelců, abyste získali planetu Zemi zase zpět.

 80%
Earth Taken 3

V této hře se zombíkama se ocitnete na ulici se zbraní v ruce a budete likvidovat hordy zombie nepřátel. Po každém levelu si můžete vylepšit zbraně nebo postavu.

 96%
Wrath of Zombies
FlashDiseviled (12.7 MB)

Diseviled je akční skákačka z temného prostředí. Budete procházet obrovský hrad plný nepřátel a čelit zlu na každém kroku.

 74%
Diseviled
Medaile
FlashLAB (3.2 MB)

LAB je retro 3D střílečka, která jako by z oka vypadla staré hře Wolfenstein z roku 1992. Ve hře samotné budete procházet komplex laboratoří a zabíjet všechny nestvůry.

 91%
LAB

Lego Star Wars MicroFighters je akční hra na motivy Hvězdných Válek. Na začátku hry si vyberete stranu, za kterou chcete hrát a pak se pustíte do boje.

 70%
LEGO Star Wars: MicroFighters

V této hře budete cvičit svůj tým bojových kočiček, aby poté mohly dobře bojovat v aréně proti nepříteli.

 85%
StrikeForce Kitty: League
FlashPanzer Ops (8.6 MB)

Panzer Ops je bojová hra, ve které budete ovládat tank a projíždět nepřátelským územím. Zničte všechny nepřátelské jednotky dříve než zničí ony vás.

 75%
Panzer Ops
Medaile

Výborná 3D akční multi-playerová FTP střílečka inspirovaná legendární hrou Counter Strike 1.6 v celé své kráse. Není co dodat. Doporučujeme!

 87%
Special Strike Remastered
FlashCowboys vs Aliens (4.6 MB)

Ve hře Cowboys vs Aliens budete jako osamělý kovboj bojovat proti mimozemšťanům, kteří budou chtít osídlit planetu Zemi.

 80%
Cowboys vs Aliens
Medaile

Super Adventure Pals Battle Arena je akční hra, ve které budete svým hrdinou likvidovat ostatní hrdiny v jedné z mnoha arén.

 65%
Super Adventure Pals: Battle Arena
Medaile

V této online hře budete ovládat bojový tank a plnit jednotlivé levely. Půjde především o to, abyste zničili všechny nepřátelské tanky a ubránili svojí základnu.

 97%
Super Battle City: The New Mission
Medaile
Unity3DAlienware 2 (47.5 MB)

Alienware 2 je akční 3D střílečka pro více hráčů. Po spuštění hry si vytvoříte novou mapu a nebo se připojíte do už vytvořené mapy a boj může začít.

 97%
Alienware 2