TopList

Akční hry (857 her)

FlashFancy Pants 2 Demo (1.3 MB)

Dokonalá, výborně propracovaná a velmi chytlavá adventůra. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely, sbíráte body a snažíte se přežít. Čeká na vás mnoho zápletek, nepřátel a kdo ví čeho všeho.

 71%
Fancy Pants 2 Demo

V této hře na vás čeká ve městě spousta policistů. Vy je musíte všechny zneškodnit a je zcela na vás jakou zbraň k tomu použijete.

 66%
Boxhead Halloween Special
FlashBoxhead The Rooms (1.8 MB)

V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 70%
Boxhead The Rooms
FlashBoxhead More Rooms (2.3 MB)

V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 70%
Boxhead More Rooms
FlashSmileys War (3.6 MB)

Zvolte si arénu, nastavte počet nepřátel a vyberte si jednu z mnoha nabízených zbraní. Vaši nepřátelé čakají, tak je nenechte dlouho čekat.

 66%
Smileys War

V této hře musíte odvrátit nájezdy nepřátel a ubránit Vaší základnu. Na výběr máte několik zbraní, které přepínáte čísly na numerické klávesnici.

 71%
Gunmaster Onslaught 2
FlashSMO Arena Fighter (2.4 MB)

V této rozmanité akční hře jste zavřeni v 2D aréně se soupeřem, kterého musíte zabít a nebo shodit dolů. Na výběr máte velké množství zbraní.

 81%
SMO Arena Fighter
FlashStickman Madness 2 (4.9 MB)

V této opravdu akční a docela i bruální 3D hře si zahrajete za hrdinu, který se ocitne v neznámém prostředí a všichni kolem něj se ho chtějí z neznámého důvodu zbavit - zabít. Vytáhněte svoji zbraň a zabíjte je první!

 62%
Stickman Madness 2
FlashSnipers (692 kB)

V této hře bude Vašim úkolem postřílet co nejrychleji své nepřátele, které se vždy někde objeví. Čím dříve je dostanete, tím déle vydržíte naživu.

 62%
Snipers

V této hře se v aréně utkáte s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 85%
Boxhead 2Play Rooms

V této hře si opět zahrajete na teroristu. Vašim úkolem bude postřílet co nejvíce counter teroristů. Dejte si pozor na to, ať Vás netrefí. A nezapomeňte nabíjet.

 65%
Counterstrike Training area
FlashFlash Strike (839 kB)

Akční střílečka, která vychází z tématu Counter Strike. V této 3D hře si zahrajete za teroristu a Vaším úkolem bude zabít co nejvíce counter teroristů.

 69%
Flash Strike
FlashDoom Runner (1.3 MB)

V této hře budete bojovat v malé vesmírné raketce s mnoha plavidly mimozemšťanů. Na výběr máte velký arzenál zbraní. Časem začíná přituhovat a mimozemská plavidla jsou více odolnější.

 60%
Doom Runner
FlashAnimated Doom (1.4 MB)

Zahrajte si první sérii hry Doom kompletně převedenou do flashe. Čekají na Vás zombie a jiné potvory z pekla.

 69%
Animated Doom
FlashTower Defence (413 kB)

V této hře musíte ubránit svoji věž s princeznou před nájezdy nepřátel. Můžete je odhazovat jen tak myší a nebo použít jednu ze tří bonusových zbraní, které se neustále doplňují.

 61%
Tower Defence