TopList

Akční hry (857 her)

ShockwaveCrimson Viper (1.6 MB)

V této hře ovládáte bojovou stíhačku budoucnosti, která je vybavena střelami a raketami. Neustále na Vás bude útočit nepřítel v podobě letounů či obyčejných pozemních věží. Musíte ho zničit dříve než on Vás.

 66%
Crimson Viper

V roli ženské hrdinky se vydáte do vojenské základny plné nepřátelských vojáků. Můsíte všechny pozabíjet a sama zůstat na živu, abyste uspěšně dokončila misi.

 64%
Kilroy Operation Jettison
FlashLast Stand (4.3 MB)

Dokážete ubránit Vaší barikádu před nájezdy zombíků nebo Vás zabijou hned první noc?

 71%
Last Stand
ShockwaveLand of the Dead (2.8 MB)

V této hororové 3D akční střílečce, kterou mnozí z Vás možná znají z filmu, zažijete spousta děsivých scén a nedivil bych se, kdybyste se občas i lekli. Doporučuji hrát v noci.

 69%
Land of the Dead
FlashLuminara (2.3 MB)

Tohle je hra, ve ktéré nemusíte zapojit své mozkové závity, stačí když budete strílet na všechno, co se hne. A bacha ať do Vás něco nenarazí.

 57%
Luminara
ShockwaveMunch Madness (2.2 MB)

Tak dnes už můžete v 3D akční střílečce hrát i za zvířecího hrdinu. Čekájí na Vás zajímaví nepřátelé v pěkném venkovním prostředí.

 64%
Munch Madness
FlashGangster Life (3.3 MB)

Tak tohle je tedy něco! Tahle hra jakoby z oka vypadla hře GTA 1. Víc snad ani nemusim dodávat.

 72%
Gangster Life
FlashGalactic Strife (248 kB)

V této hře ovládáte bojový letoun, do kterého si můžete na začátku hry vybrat jednu ze tří zbraní. V samotné hře pak musíte zničit Vašeho nepřítele, což je Váš kamarád, protože hra je pro 2 hráče.

 64%
Galactic Strife

Jste na neznámé farmě po zásahu radioaktivními látkami. Máte zbraň. A všude kolem Vás pobíhají zmutované bestie, které hned jak Vás vidí, tak na Vás útočí. Zabíjte je všechny a přežijete.

 64%
Kilroy Chernobyl Farms
FlashPyromasters (1.9 MB)

Pyromaster je klasický Bomberman, kterého můžou hrát až 4 hráči na jednom počítači. Úkolem je zabít všechny protivníky v časovém limitu. Poslední živý vyhrává.

 79%
Pyromasters
FlashRescue Mission (1.5 MB)

Vydáte se zachránit své přátele, protože jsou uvězněni v nepřátelské základně. Vašim úkolem nebude jenom záchrana kamarádů, ale i likvidace nepřátel. Tak hurá do boje!

 57%
Rescue Mission
FlashCapoeira Fighter (1.6 MB)

Bojová hra pro 2 hráče na jednom počítači ve stylu legendární hry Street Fighter či Mortal Kombat. Jak už sám název napovídá, budete bojovat ve stylu kapuéry.

 72%
Capoeira Fighter
FlashCrazy Flasher 3 (2.4 MB)

Velmi rozmanitá a silně návyková hra, ve které se utkáte na ulici se spoustou nepřátel. Přestřelky, rvačky a jiné potyčky jsou na denním pořádku. Dokážete porazit nepřítele dřive než on Vás?

 78%
Crazy Flasher 3
FlashElectricman 2 HS (3.1 MB)

V roli bojovníka musíte porazit všechny své nepřátele a aréně. Bojujete pouze holýma rukama a nebo nohama. Zničte nepřítele dříve než on Vás.

 73%
Electricman 2 HS

Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

 81%
Phosphor 2