TopList

Akční hry (857 her)

Medaile

Další výborná hra do sbírky se jmenuje Strike Force Heroes 3. Je to hra typu Armor Mayhem, Unreal Flash, BearBarians nebo Combat Hero Adventures. Ve hře budete běhat po aréně a likvidovat nepřátele. Můžete sbírat různé zbraně, díky kterým se stane hra o dost zábavnější. Doporučujeme!

 89%
Strike Force Heroes 3
FlashStick Squad 4 (19.7 MB)

Stick Squad 4 je akční hra, ve které budete plnit různé mise jako nájemný zabiják. Vaší předností bude odstřelovací puška (sniperka), kterou budete nepřátele likvidovat na velkou vzdálenost.

 76%
Stick Squad 4
FlashLos Angeles Shark (9.9 MB)

Ve hře Los Angeles Shark si zahrajete za žraloka z Los Angeles a vašim úkolem bude ničit všechno a sežrat všechny, co vám přijdou do cesty.

 97%
Los Angeles Shark
FlashKill the Plumber 2 (6.5 MB)

Kill the Plumber 2 je takový Mário naruby. Čeká na vás několik levelů a vaším úkolem bude zabít Mária dřív než vám uteče.

 95%
Kill the Plumber 2
Medaile

Legendární a kultovní 3D FPS Counter Strike 1.6 si můžete zahrát online s ostatními hráči jednoduše a rychle bez jakékoli instalace hned teď. Doporučujeme !!!

 86%
Counter Strike Online
FlashWar Face (2 MB)

War Face je bojová hra z válečného prostředí. Vy jako pilot bojového vrtulníku budete ničit všechny nepřátelské jednotky.

 88%
War Face

Ve hře LEGO Marvel Super Heroes Team up budete ovládat LEGO tým komiksových hrdinů z lega a budete bojovat proti jinému týmu.

 87%
LEGO Marvel Super Heroes Team Up
Medaile

V této hře budete ovládat ozbrojeného méďu a prolétávat různé levely plné nepřátelských jednotek. Všechny je musíte zabít. Po každém levelu dostanete nějaké peníze, za které si můžete vylepšit vybavení nebo zbraně.

 98%
Bear in Super Action Adventure
FlashDawn of the Sniper (7.4 MB)

Ve hře Dawn of the Sniper si zahrajete na odstřelovače, který bude bránit vytyčené cíle před nájezdy zombies.

 97%
Dawn of the Sniper
Medaile

Výborná 3D akční střílečka z prostředí Minecraft a ve stylu Counter Strike. Na začátku hry si vyberete prostředí (místnost), ve kterém budete chtít hrát a válka může začít.

 78%
Pixel Block Multiplayer
FlashGunball Reloaded (25.6 MB)

Ve hře Gunball Reloaded na vás čeká několik desítek levelů a spousta zbraní a jiných vylepšení. Smyslem hry bude pozabíjet všechny Gunbally v aréně.

 73%
Gunball Reloaded
FlashDecimated (8 MB)

Decimated je brutální akční hra, ve které budete likvidovat zombíky v zamořeném prostředí. Budete procházet světem a plnit různé úkoly.

 88%
Decimated
FlashThe Last Wings 2 (11.4 MB)

Ve hře The Last Wings 2 budete pilotovat vesmírnou raketku a ničit všechny nepřátele. Za zničení nepřátel budete dostávat diamanty, které můžete použít na upgrade vaší raketky.

 67%
The Last Wings 2

Ve hře Trainyard Shootout budete plnit roli snipera na nádraží a budete muset zastřelit všechny podezřelé osoby se zbraní v ruce.

 74%
Trainyard Shootout
FlashOrbBlaster (682 kB)

Dokážete se ubránit všem nepřátelským jednotkám a přežit co nejdéle? Ve hře OrbBlaster budete ničit všechny nepřátelské jednotky. Hru ovládáte myší a mezerníkem.

 60%
OrbBlaster