TopList

Akční hry (857 her)

Unity3DTerrain Sniper (32.7 MB)

Terrain Sniper je 3D střílečka, ve které si zahrajete na odstřelovače. Budete v otevřeném prostoru a uvidíte hodně do dálky. Všude kolem budou nepřátelé, které musíte pozabíjet.

 77%
Terrain Sniper
Unity3DLego Jurassic World (20.9 MB)

Lego Jurassic World je filmová hra, ve které si zahrajete za pravěkého raptora a budete se snažit utéci z ohrady. Jak daleko se vám povede doběhnout než vás chytí?

 90%
Lego Jurassic World
FlashJurassic Hunter (5.6 MB)

Ve hře Jurassic Hunter budete projíždět územím plném dinosaurů a vaším úkolem bude co nejvíce dinosaurů přejet.

 80%
Jurassic Hunter
FlashAwesome Seaquest (5.6 MB)

Awesome Seaquest je bojová hra, ve které budete budovat armádu (námořnictvo) a pak ji vyšlete do boje proti mocnému nepříteli. Za každou vyhranou bitvu dostanete nějaký bonus, který můžete použit v další bitvě.

 80%
Awesome Seaquest
FlashInfernal Mess (2.5 MB)

Infernal Mess je online hra ze záhrobí. Ocitnete se v prostředí plném zombíků, kteří vám půjdou po krku. Budete se muset hodně ohánět, abyste přežili.

 85%
Infernal Mess

Ve filmové hře Avengers Age of Ultron Global Chaos budete na různých místech po celém světě kazit ďábelské plány Ultronovi. Ve hře si můžete přepínat mezi čtyřmi hrdiny (Kapitán Amerika, Hulk, Thor a Iron man).

 87%
Avengers Age of Ultron: Global Chaos
FlashCall of Spring (1.8 MB)

Call of Spring je akční skákačka s veverkou. Vžijete se do role veverky a vydáte se procházet různé levely, ve kterých budete ničit všechny nepřátele.

 80%
Call of Spring
FlashFlying Richard (3.8 MB)

Flying Richard je záchranář, který bude zachraňovat slečny v bikinách před pirátským kapitánem a jeho pirátskými nestvůrami. Richarda budete samozřejmě ovládat vy a v prvních 3 levelech se naučíte hru ovládat. Každým nadcházejícím levelem si budete moci vylepšit zbraně nebo vybavení.

 90%
Flying Richard
FlashThe Utilizer (4.8 MB)

The Utilizer je kombinací dvou online her. V první řadě budete střílet nepřátelské jednotky a v druhé řadě budete sbírat a skládat k sobě 3 a více stejně barevných kostiček.

 93%
The Utilizer
FlashMoorhuhn 2 (808 kB)

Kolik dokážete postřílet slepic ve hře Moorhuhn 2 v časovém limitu? Vaší brokovnici nabíjíte mezerníkem, míříte a střílíte myší.

 70%
Moorhuhn 2
Unity3DWarun (5 MB)

Warun je 3D střílečka z budoucnosti. Ocitnete se pravděpodobně v nějaké neznámé základně neznámo kde a ze všech stran se na vás pohrnou hordy ozbrojených nepřátel. Všechny je musíte postřílet.

 90%
Warun
Unity3DEvolution (22.9 MB)

Evolution je 3D akční MMO hra, ve které budete běhat v aréně se zbraní a likvidovat všechny nepřátele.

 85%
Evolution
Unity3DGhost Team Shooter (11.3 MB)

Ghost Team Shooter je akční 3D střílečka, kde budete v otevřené krajině likvidovat všudepřítomné nepřátele za pomocí tří zbraní (pistole, AK-47 a odstřelovací puška).

 93%
Ghost Team Shooter
FlashHazmat Attack (4.1 MB)

Hazmat Attack je akční střílečka, ve které budete eliminovat všechny nepřátele na obrazovce. Uplatníte především svůj dobrý postřeh. Doporučujeme mířit jako vždy na hlavu.

 93%
Hazmat Attack
FlashRobot Arena (9.7 MB)

V online hře Robot Arena budete ovládat bojového robota, který bude zápasit v aréně proti přesile jiných robotů.

 80%
Robot Arena