TopList

Online hry zdarma

ShockwaveAlien Abduction (898 kB)

V roli mimozemského plavidla unášíte z města lidi a vozidla na mimozemský výzkum. Bránit Vám v tom bude armáda v podobě letectva.

 66%
Alien Abduction
FlashFinal Defense 2 (5.8 MB)

V této hře máte za úkol ubránit svoji základnu. Každou chvíli na Vás najíždějí obrněná auta, tanky a jiná vojenská technika. Za ničení nepřátel dostáváte body za které si na konci levelu mužete pořídit lepší zbraně nebo vybavení. Druhý díl je oproti prvnímu o dost rozmanitější.

 60%
Final Defense 2

Krátké, leč vtipné video o Sadamu Husajnovi a Georgovi Bushovi.

 72%
Time to Bomb Sadam!
FlashBomb of Brave Boy (1.9 MB)

Tak tohle patří mezi ty lepší napodobeniny Bombermana. Ovládáte chlapce, který pokládá bomby, sbírá body a ruzná vylepšení jako plamínky, bomby a jiné. Za nasbírané body si po skončení daného levelu mužete koupit životy a nebo jiná vylepšení.

 68%
Bomb of Brave Boy
FlashBlobs (151 kB)

V této logické hře musíte přeskakovat ostatní žabáky, a to svisle, vodorovně a nebo šikmo až Vám zbyde jenom jeden žabák.

 56%
Blobs
FlashFly the copter (44 kB)

Velice jednoduchá a primitivní hra. Vašim úkolem je doletět co nejdále s helikoptérou a během letu do ničeho nenabourat.

 60%
Fly the copter
FlashCrazy Cube (215 kB)

Už na první pohled to připomíná Rubikovu kostku. V této logické hře máte za úkol ve 30 levelech spojit všechny stejné barvy na kostce.

 61%
Crazy Cube
FlashTower Defence (66 kB)

Musíte ubránit svůj hrad před nájezdy nepřátel. Vaším úkolem je stavět po cestě věže, aby se nikdo z nepřátel nedostal živý do hradu.

 74%
Tower Defence
FlashMicro Racers (2.3 MB)

Závody autíček. Kdo první projede cílovou páskou získá titul. Mužete si pomoci nitrem. Na výběr máte z několika tratí v ruzném prostředí a několik autíček s odlišnými jízdními vlastnostmi.

 65%
Micro Racers
FlashBMX Park (1.3 MB)

Sedíte na freestyle BMX a máte celý skate park pro sebe. Mužete si v něm dělat co chcete, třeba kombinovat triky a nebo si jen tak jezdit, ale úkolem je dosáhnout, co nejvyššího score v omezeném časovém limitu.

 69%
BMX Park

Tady si mužete na vlastní kuži vyzkoušet jaké to je skákat na trampolíně všelijaké salta, kotouly a přemety, jenom bacha ať nespadnete mimo trampolínu. Občas Vás to vymrští tak rychle a daleko, že se nestačíte ani divit.

 77%
Trampoline Trickz 2

Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.

 84%
Playing with Fire 2
FlashDouble Wires (30 kB)

V této hře ovládáte panáčka, který vystřeluje z rukou provázky, podobně jako Spiderman pavučinu a musíte se přemístit co nejdál.

 71%
Double Wires
FlashBomberman (201 kB)

Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.

 71%
Bomberman
FlashFinal Defense (1.9 MB)

V této hře máte za úkol ubránit svoji základnu. Každou chvíli na Vás najíždějí obrněná auta, tanky a jiná vojenská technika. Za ničení nepřátel dostáváte body, za které si na konci levelu mužete pořídit lepší zbraně nebo vybavení.

 65%
Final Defense