TopList

Online hry zdarma

FlashRiddle Transfer 2 (17.5 MB)

Riddle Transfer 2 je pokračování skvělé adventury. Vaším úkolem bude uniknout s kamarády z Pentagonu a dostat se hvězdnou bránou na vzdálenou planetu, kde musíte překazit plány na zničení Země.

 95%
Riddle Transfer 2
FlashRats Invasion 3 (9 MB)

Do bytu se vám dostali myši a vy je musíte vyhubit plynem a musíte na to chytře, jinak se jich nezbavíte. V této logické hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich se budete muset zbavit otravných myších škůdců.

 80%
Rats Invasion 3
FlashSuperdozer (6.4 MB)

Superdozer je logická oddechová hra, ve které budete v desítkách levelech zapojovat vaše mozkové závity. Vaším úkolem bude dostat dříví na předem určené místo. K tomu vám bude sloužit váš buldozer.

 90%
Superdozer
FlashMahzoong (1 MB)

V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 80%
Mahzoong
Medaile
FlashBrave Heads (355 kB)

Brave Heads je velmi povedená tower defence hra ve všech směrech. Pokud vás bavila hra Kingdom Rush, tak doporučujeme i tuto hru.

 82%
Brave Heads

Return of the Squid je jednoduchá hra, ve které budete ovládat malou raketku a v nekonečném vesmíru budete ničit všechny asteroidy.

 80%
Return of the Squid

Prince of Persia The Forgotten Sands je jednoduchá skákačka. Vaším úkolem bude skákat z budouvy na budovu, vyhýbat se pastím a nástrahám a zabíjet nepřátele.

 90%
Prince of Persia: The Forgotten Sands
FlashHamster Mini Golf (7.6 MB)

Hamster Mini Golf je jednoduchá oddechová hra pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači.

 90%
Hamster Mini Golf
FlashDefend Kindom Wars (2.8 MB)

Defend Kindom Wars je taková tower defence parodie na hru Kingdom Rush.

 90%
Defend Kindom Wars
Medaile

Hero Simulator Idle Adventures je idle hra, ve které půjde o klikání. Vaším úkolem bude klikat, klikat a klikat! Hra skrývá spoustu bonusů, vylepšení a různých zajímavostí, takže vás dokáže zabavit na dlouhou dobu.

 89%
Hero Simulator: Idle Adventures
FlashSnorkeling (1.3 MB)

Snorkeling je relaxační hra, ve které se budete potápět, hledat poklady a vyhýbat se nebezpečným situacím a nebezpečným tvorům.

 80%
Snorkeling
FlashSmokin Barrels 2 (4.8 MB)

Zkuste se vrátit do časů dávných, kdy bandité v prérii a v tehdejších městech vedli souboje na život a na smrt kvůli své cti.

 93%
Smokin Barrels 2
FlashSuper 4x4 Rally (6.6 MB)

Super 4x4 Rally je závodní hra, ve které budete řídit offroada s pohonem na všechny čtyři kola.

 88%
Super 4x4 Rally

Zombie Demolisher 3 je logická hra, ve které budete v jednotlivých levelech zabíjet zombíky.

 93%
Zombie Demolisher 3

Štve vás šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.

 60%
Don't Whack Your Boss: With Super Power