TopList

Karetní hry (29 her)

Chybí vám zábavná a návyková karetní hra? Pak pokračujte, vyberte si postavu a zúčastněte se nádherných přátelských soutěží. Čeká na vás dokonale znovu vytvořená atmosféra hry, podrobné pokyny, jednoduché ovládání a mnoho zajímavých protivníků, kteří jsou kdykoli připraveni zahrát si s vámi.

 67%
One Card Game

Otestujte si své pokerové dovednosti v této pokerové multi-playerové hře. Můžete si zkusit hru s více reálnými hráči a nebo si jen otestovat, jestli poznáte výherní kombinace karet v mini poker hře.

 93%
Governor of Poker: Poker Challenge

Yukon Solitaire je zábavná solitaire hra podobná Klondike Solitaire. Pokuste se přesunout všechny karty z tabla k základům a vyhrát hru. Na rozdíl od klasického solitairu můžete přesunout všechny odkryté karty jako skupinu, bez ohledu na pořadí.

 80%
Yukon Solitaire

Solitaire (také známý jako Klondike) je nejznámější a nejlepší karetní hra. Hru můžete hrát celé hodiny, díky své originalitě a návykovosti. Můžete si vybrat z několika úrovní obtížnosti.

 61%
Solitaire Classic
FlashFantasy Solitaire (2.3 MB)

V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně.

 80%
Fantasy Solitaire

Kdo by neznal karetní hru Solitér, která je součástí každých Windows. Tak teď si ji můžete zahrát online a navíc i živými soupeři.

 75%
Solitér

Karetní hra Vegas Solitaire TriPeaks je trochu jiná než klasický solitaire.

 87%
Vegas Solitaire TriPeaks

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tento Solitaire je trochu odlišný od klasického.

 78%
Little Witch Solitaire
FlashDora Solitaire (1.2 MB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows :-)

 81%
Dora Solitaire

V této hře s parádní grafikou budete bojovat s jedním nepřítelem pomocí karet. Vaším úkolem bude buď nepřítele zničit a nebo jako první postavit raketu a uletět z planety.

 81%
Back2Back: Commander

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.

 74%
Spades Spider Solitaire 2
FlashFairway Solitaire (6.7 MB)

V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně. Čeká na vás spousta různých levelů.

 80%
Fairway Solitaire
FlashSpider Solitaire (171 kB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.

 88%
Spider Solitaire
FlashShuffle Island (3.2 MB)

Online hra Shuffle Island je karetní skákačka, ve které budete s jolíkem překonávat různé levely a do toho zároveň sbírat karetní postupku.

 63%
Shuffle Island

V této karetní hře budete muset v pyramidě karet párovat dvě karty k sobě tak, aby jejich součet byl 13.

 64%
Pyramid Solitaire Ancient Egypt