TopList

Karetní hry (25 her)

FlashFantasy Solitaire (2.3 MB)

V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně.

 80%
Fantasy Solitaire

Kdo by neznal karetní hru Solitér, která je součástí každých Windows. Tak teď si ji můžete zahrát online a navíc i živými soupeři.

 72%
Solitér

Karetní hra Vegas Solitaire TriPeaks je trochu jiná než klasický solitaire.

 86%
Vegas Solitaire TriPeaks

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tento Solitaire je trochu odlišný od klasického.

 78%
Little Witch Solitaire
FlashDora Solitaire (1.2 MB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows :-)

 80%
Dora Solitaire

V této hře s parádní grafikou budete bojovat s jedním nepřítelem pomocí karet. Vaším úkolem bude buď nepřítele zničit a nebo jako první postavit raketu a uletět z planety.

 81%
Back2Back: Commander

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.

 74%
Spades Spider Solitaire 2
FlashFairway Solitaire (6.7 MB)

V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně. Čeká na vás spousta různých levelů.

 80%
Fairway Solitaire
FlashSpider Solitaire (171 kB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.

 89%
Spider Solitaire
FlashShuffle Island (3.2 MB)

Online hra Shuffle Island je karetní skákačka, ve které budete s jolíkem překonávat různé levely a do toho zároveň sbírat karetní postupku.

 63%
Shuffle Island

V této karetní hře budete muset v pyramidě karet párovat dvě karty k sobě tak, aby jejich součet byl 13.

 64%
Pyramid Solitaire Ancient Egypt

Karetní hra Crystal Golf Solitaire je trochu jiná než klasický solitaire. Hra je celá naruby, ale to poznáte až si jí zahrajete.

 74%
Crystal Golf Solitaire
FlashGovernor of Poker 2 (10.3 MB)

Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.

 70%
Governor of Poker 2
FlashArt Pax (5.2 MB)

Art Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.

 67%
Art Pax
FlashBird Pax (3.5 MB)

Bird Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.

 60%
Bird Pax