TopList

Stolní hry (88 her)

Yukon Solitaire je zábavná solitaire hra podobná Klondike Solitaire. Pokuste se přesunout všechny karty z tabla k základům a vyhrát hru. Na rozdíl od klasického solitairu můžete přesunout všechny odkryté karty jako skupinu, bez ohledu na pořadí.

 80%
Yukon Solitaire

Solitaire (také známý jako Klondike) je nejznámější a nejlepší karetní hra. Hru můžete hrát celé hodiny, díky své originalitě a návykovosti. Můžete si vybrat z několika úrovní obtížnosti.

 85%
Solitaire Classic

Microsoft Mahjong je klasická hra s odpovídajícími dlaždicemi, která je nyní aktualizována o denní výzvy, nový vzhled a chování a více než 40 hádanek! Užijte si nádhernou grafiku a relaxační zvuky s několika vizuálními motivy, ze kterých si můžete vybrat.

 90%
Microsoft Mahjong

Super zábavná hra pro vyhledávání slov, která vás určitě udrží! Najděte všechna skrytá slova vytvořená kombinací písmen! Procvičte si svůj mozek v naší mozkové skládačce s mnoha náročnými úrovněmi.

 80%
Word Sauce

Table Tennis Challenge je sportovní hra, ve které si zahrajete stolní tenis.

 80%
Table Tennis Challenge
FlashMahzoong (1 MB)

V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 90%
Mahzoong
FlashFantasy Solitaire (2.3 MB)

V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně.

 80%
Fantasy Solitaire

V online hře XMas Mahjong 2016 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 67%
XMas Mahjong 2016
Medaile
FlashCandy Cafe (10.2 MB)

Candy Cafe je parádní relaxační hra. Ve hře samotné budete skládat 3 a více stejných symbolů k sobě. Čeká na vás dlouhá cesta a spoustu levelů a zábavy.

 82%
Candy Cafe

Battle Ship je strategická hra, kterou jste mohli hrát ve dvou hráčích i ve škole za pomoci čtverečkovaného papíru a propisky. Tentokrát si ji můžete zahrát online v lepší grafice a z různýma bonusama.

 90%
Battle Ship: The Beginning
Medaile
FlashFarmer Quest (6.8 MB)

Farmer Quest je parádní logická hra s bojovými prvky. Ve hře budete muset porazit mnoho nepřátel za pomoci spojování 3 a více stejných symbolů.

 60%
Farmer Quest

Kdo by neznal karetní hru Solitér, která je součástí každých Windows. Tak teď si ji můžete zahrát online a navíc i živými soupeři.

 70%
Solitér

Karetní hra Vegas Solitaire TriPeaks je trochu jiná než klasický solitaire.

 86%
Vegas Solitaire TriPeaks
FlashHello Kitty Pexeso (1.1 MB)

Online hra pro malé dívky s názvem Hello Kitty Pexeso procvičí vaší paměť.

 80%
Hello Kitty Pexeso
FlashDivoshi (1.4 MB)

Online hra Divoshi je logická stolní hra podobná hře šachy. Před prvním hraním doporučuji projít tutoriál.

 70%
Divoshi