TopList

Skládačky (298 her)

Tato hra je kombinací bojové a logické hry a je velmi rozmanitá. Budete ovládat 5 hrdinů, kteří se vydají na dlouhou cestu plnou dobrodružství.

 80%
Dangerous Adventure 2
FlashTidal Bubbles (2.1 MB)

Tidal Bubbles je jednoduchá bubble hra, ve které budete klikat na bubliny stejné barvy s minimálním počtem 3 a tím bubliny zmizí a vám se přičtou body.

 67%
Tidal Bubbles
FlashMarbles Shooter (552 kB)

Marbles Shooter je povedená bubble shooter hra. Cílem hry bude spojit alespoň 3 a více stejně barevných kuliček dohromady.

 73%
Marbles Shooter
Medaile
FlashGem Away! (3.8 MB)

Gem Away neboli Dino Bubble je fantastická buuble shooter hra. Čeká na vás spoustu levelů a rozsáhlá mapa, takže si užijete opravdovou bubble mánii.

 70%
Gem Away!
FlashMahzoong (1 MB)

V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 80%
Mahzoong
FlashPea Princess (864 kB)

Pea Princess je logická hra pro dívky, ve které budete mít za úkol spojovat barevně stejné kuličky k sobě. Čím více jich spojíte dohromady, tím více se vám přičte bodů.

 90%
Pea Princess
FlashPuzzle Bobble (345 kB)

Puzzle Bobble známější spíše pod názvem Bust-a-Move je logický rychlík na způsob hry Tetris. Vaším úkolem bude spojovat 3 a více stejně barevných kuliček k sobě.

 83%
Puzzle Bobble

Salazar je logická skládačka. Vaším úkolem bude spojovat stejné symboly. Čím více jich najednou spojíte, tím více obdržíte bodů.

 60%
Salazar
FlashDna Lab Rush! (8.7 MB)

Dna Lab Rush je logická hra, ve které budete skládat k sobě stejně barevné vzorky DNA.

 80%
Dna Lab Rush!
FlashAssemble Monsters (10.9 MB)

Assemble Monsters je logická skládačka, ve které budete skládat příšery.

 94%
Assemble Monsters
FlashCrystals (4.9 MB)

Crystals je jednoduchá oddechová hra s velmi příjemnou hudbou u které budete krásně relaxovat. Vaším úkolem v této hře bude spojovat 3 a více stejně barevných symbolů k sobě.

 92%
Crystals
FlashEuro Voyage (10.1 MB)

Euro Voyage je takový logický rychlík, ve kterém na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete mít za úkol spojit 3 a více stejných symbolů.

 89%
Euro Voyage
FlashMouse Chain (1.9 MB)

Mouse Chain je logický rychlík, ve kterém budete mít za úkol spojovat tři a více stejně barevných myší. Čeká na vás několik různorodých levelů.

 56%
Mouse Chain
FlashMayan Bubbles (3.3 MB)

Mayan Bubbles je bubble shooter hra. Vaším úkolem bude trefovat bubliny se stejnou barvou v minimálním počtu tří bublinek.

 87%
Mayan Bubbles
FlashChristmas Match 3 (1.5 MB)

Christmas Match 3 je další Vánoční hra. Tentokrát budete mít za úkol spojit 3 a více stejných symbolů k sobě.

 73%
Christmas Match 3