TopList

Srandičky (273 her)

Doodieman Bazooka je převážně logická postřehová hra, ve které budete v jednotlivých levelech sestřelovat různé postavy bazukou napěchovanou výkaly.

 70%
Doodieman Bazooka
Medaile

V této hře musíte namíchat ten správný drink na svatbě. Nesmí být moc silný a ani moc slabý. Není to lehké trefit se a namíchat ten správný drink. K dispozici máte velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů. Hra je doprovázena komickými scénkami a pohodovou hudbou.

 80%
Barman 4: Svatba
FlashDestroy your PC (654 kB)

Určitě se Vám už někdy stalo, že jste něco dělali na PC a než jste si to stihli uložit, tak se vám počítač seknul a vyhodil chybovou hlášku. Potom se můžete zachovat takto :-)

 87%
Destroy your PC
Medaile

V této hře musíte namíchat ten správný drink pro celebritu. Nesmí být moc silný a ani moc slabý. Není to lehké trefit se a namíchat ten správný drink. K dispozici máte velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů. Hra je doprovázena komickými scénkami a pohodovou hudbou.

 73%
Barman 3: Celebrity
Medaile

V této hře musíte namíchat ten správný drink. Nesmí být moc silný a ani moc slabý. Není to lehké trefit se a namíchat ten správný drink. K dispozici máte velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů. Hra je doprovázena komickými scénkami a pohodovou hudbou.

 80%
Barman 2
Medaile
FlashBarman 3 (17.2 MB)

V této hře musíte namíchat ten správný drink. Nesmí být moc silný a ani moc slabý. Není to lehké trefit se a namíchat ten správný drink. K dispozici máte velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů. Hra je doprovázena komickými scénkami a pohodovou hudbou.

 84%
Barman 3

Štve vás šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.

 78%
Don't Whack Your Boss: With Super Power

Trollface Quest Troll Tube je zábavná logická hra, kde budete plnit různé úkoly, ale hlavně aby byla sranda.

 93%
Trollface Quest: Troll Tube
FlashWhack Your Ex (1.7 MB)

Štve vás vaše ex přítelkyně? Podívejte se na pár vtipných animací, co všechno se může přihodit, když se s ní opět sejdete.

 69%
Whack Your Ex
FlashTrollface Quest 13 (7.6 MB)

Trollface Quest 13 je zábavná logická hra, kde budete plnit různé úkoly, ale hlavně aby byla sranda.

 71%
Trollface Quest 13
FlashMoorhuhn 2 (808 kB)

Kolik dokážete postřílet slepic ve hře Moorhuhn 2 v časovém limitu? Vaší brokovnici nabíjíte mezerníkem, míříte a střílíte myší.

 77%
Moorhuhn 2

Trollface Quest 2 je zábavná logická hra, kde budete plnit různé úkoly, ale hlavně aby byla sranda.

 77%
Trollface Quest 2
FlashTrollface Quest 3 (4.9 MB)

Trollface Quest 3 je zábavná logická hra, kde budete plnit různé úkoly, ale hlavně aby byla sranda.

 80%
Trollface Quest 3

Ve hře pro dívky s názvem Jak vycvičit draka budete připravovat pokrm pro Bezzubku. Co takový drak jí...? No hlavně to co mu uvaříte v kotlíku :-)

 85%
Jak vycvičit draka: Oběd pro Bezzubku
FlashNewspaper Boy (5.9 MB)

Tato online hra se inspirovala legendární starou hrou z roku 1988 PaperBoy. Budete rozvážet noviny na svém kole ve vilové čtvrti. Čím více škody napácháte, tím lépe pro vás. Čeká na vás opravdu spoustu levelů a tuning vašeho kola.

 90%
Newspaper Boy