TopList

Animace (93 her)

Štve vás šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.

 78%
Don't Whack Your Boss: With Super Power
FlashWhack Your Ex (1.7 MB)

Štve vás vaše ex přítelkyně? Podívejte se na pár vtipných animací, co všechno se může přihodit, když se s ní opět sejdete.

 69%
Whack Your Ex

Štve vás počítač v práci? Jestli ano, tak by měl radši fungovat bez problémů, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.

 92%
Whack Your Computer
FlashBe Fighter (4.3 MB)

V online hře Be Fighter budete potřebovat opravdu dobrý postřeh. S hlavním hrdinou budete mít za úkol zachránit vaše kamarády, kteří jsou uvězněni v jedné dobře hlídané budově.

 83%
Be Fighter
FlashKilling Substance (7.4 MB)

Killing Substance je pořádně děsivá online hra. Do domu se vám dostane děsivá malá potvora a z ničeho nic všechny začne zabíjet. Stačí se špatně dotknout jedné věci v domě a můžete hned umřít. Hudba je taky pořádně děsivá a bezvadně vystihuje atmosféru celé hry.

 70%
Killing Substance

Tak takto to může vypadat, když tvůrce neovládne svůj program, ale program začne ovládat tvůrce. Co všechno se může stát? Na to se už podívejte sami.

 67%
Animator vs. Animation: Fan Made
FlashGrow Farm (1.6 MB)

Ve hře Grow Farm budete mít za úkol postavit farmu. Budete muset klikat na věci ve správném pořadí a sledovat, co to udělá. Když úspěšně dostanete všechny věci na max level, tak se můžete začít radovat s úspěšně dohrané hry.

 68%
Grow Farm
FlashMadness Combat 6.5 (6.3 MB)

Další brutální video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.

 67%
Madness Combat 6.5
FlashMadness Combat 5.5 (3.9 MB)

Další brutální video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.

 66%
Madness Combat 5.5

Podívejte se na další video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina s komplicem likviduje všechny své nepřátele včetně hlavního bosse holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.

 77%
Madness Combat 10: Abrogation

Třetí pokračování výborné animace Animator vs. Animation 3 je mistrovské dílo tvůrce Alana Beckera, který si dal opravdu záležet a připravil pro vás perfektní animaci. Nedá se to okomentovat, to prostě musíte vidět!

 82%
Animator vs. Animation 3

Podívejte se na všechny čtyři zajímavé flash animace s jedním neznámým super hrdinou. Můžete si vybrat, kterou animaci přehrát a nebo stačí kliknout na Play a přehrajou se všechny animace po sobě.

 68%
Pee Man: Quadrilogy
FlashPee Man 3 (419 kB)

Podívejte se na zajímavou flash animaci s jedním neznámým super hrdinou. Jak to asi dopadne když spláchnete malou rybičku do záchodu?

 65%
Pee Man 3
FlashPee Man 2 (442 kB)

Podívejte se na zajímavou flash animaci s jedním neznámým super hrdinou.

 57%
Pee Man 2
FlashPee Man (377 kB)

Podívejte se na zajímavou flash animaci s jedním neznámým super hrdinou.

 60%
Pee Man