TopList

Oblíkačky (36 her)

Vítejte na vánočních přípravách Ellie a Bena. Ellie a Ben jsou nové páry, které spolu oslaví nadcházející Vánoce. Mají nějaké plány! Jako vyzdobit interiér krásnými vánočními věcmi a ozdobit jejich vánoční stromeček. Připojte se a pomozte párům udělat z těchto Vánoc ty nejpamátnější!

 65%
Ellie and Ben Christmas Preparation

Tato zábavná hra je o vytváření dokonalého oblečení shora dolů. Dejte volnost své kreativitě v této hře tím, že si doplníte oblečení maskou. Vyberte si z různých designů masek a vytvořte perfektní outfit.

 57%
Pandemic Fashion Mask

Udělejme z obyčejné dívky nádhernou topmodelku!

 70%
Top Model Fashion Dress Up

Merry Christmas Day je Vánoční oblíkačka pro dívky. Oblečte si svou panenku podle vašich představ ve Vánočním duchu.

 70%
Merry Christmas Day

Amazing Space Ponies je hra pro dívky, ve které budete oblékat poníka podle vaší fantazie.

 71%
Amazing Space Ponies

SkinCraft není žádná online hra, ale editor pro tvorbu postav do hry Minecraft. Velmi užitečná aplikace pro hráče Minecraftu.

 87%
SkinCraft: A Minecraft Skin Creator
FlashChic School Girl (573 kB)

Ve hře Chic School Girl si budete oblékat dívku podle vašich představ. Na výběr máte mnoho oblečků a můžete si vybrat i z několika prostředí.

 67%
Chic School Girl
FlashStyle in the City (772 kB)

Ve hře Style in the City si budete oblékat dvě modelky podle vašich představ. Na výběr máte mnoho oblečků a můžete si vybrat i z několika prostředí.

 69%
Style in the City
FlashShopaholic: Paris (3.6 MB)

Shopaholic Paris je oblíkačka trochu jinak, než je znáte. V této hře nebudete oblékat dívku klasicky jako je to v každé jiné oblíkačce, ale budete chodit po ulici, kde je celkem 10 obchodů a nakupovat, co se vám bude líbit. Poté si teprve obléknete vaší slečnu.

 66%
Shopaholic: Paris
FlashFashion Girls (1 MB)

Oblékněte si dvě modelky na přehlídkovém molu podle vašich představ. Můžete si vybírat různé šasty a doplňky a nebo změnit barvu kůže či vlasy.

 62%
Fashion Girls

Ve hře pro dívky Busy Brazilian Beauty si budete moci obléknout brazilskou krásku podle vašich představ.

 69%
Busy Brazilian Beauty

Oblékněte si jednu známou zahraniční celebritu podle vašich představ. Můžete ji znát z televize ze seriálu Fresh Prince nebo z filmu Men in Black.

 59%
Will Smith Dress Up Game
FlashFashionable Teen (3.3 MB)

Fashionable Teen je hra pro dívky a slečny. Ve hře si budete oblékat a líčit jednu krásnou modelku. Jak bude vypadat, záleží už jenom na vaší fantazii.

 64%
Fashionable Teen

Další hra pro dívky a slečny a možná i pro pány. Ve hře budete oblékat dívku podle vašich představ a vaší fantazie. Tentokrát z prostředí nočního klubu, takže šaty budou lehce erotické.

 72%
Dress Code: Night Club
FlashDress my Baby (805 kB)

Hra pro dívky, které si rády hrají s panenkama a miminkama. V této hře si obléknete svoje mimi, ať už tradičně a nebo třeba do kostýmu spidermana. Na začátku hry si vyberete barvu a pohlaví miminka.

 67%
Dress my Baby