TopList

Bomberman hry (26 her)

FlashPlaying with Fire (145 kB)

Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.

 71%
Playing with Fire
FlashBomber Kid (598 kB)

Bomber Kid je hra, ve které budete s malým klučinou procházet levely plné nástrah a příšer. Budete pokládat bomby a sbírat klíče, abyste se dostali do dalších levelů. Dejte si pozor, máte omezený počet bomb.

 55%
Bomber Kid
FlashFire and Bombs (358 kB)

Další obdoba hry bomberman. Tato se celkem povedla a můžete si zahrát až ve čtyřech hráčích a z toho budou dva hráči živí.

 69%
Fire and Bombs
FlashBomb It (2.2 MB)

Výborná hra pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.

 83%
Bomb It
FlashCity Under Siege (435 kB)

Hra na způsob hry Bomberman. Jezdíte v tanku, sbíráte různá vylepšení a zbraně a ničíte nepřátelské tanky. Nesmíte dopustit, aby zničily váš radar! Čeká na vás nekolik povedených levelů.

 64%
City Under Siege
FlashJames Bomb 2 (296 kB)

V této online hře budete hrát za hrdinu Jamese a jeho úkolem bude zabít všechny příšerky v bludišti. Hra se velmi podobá staré hře Bomberman.

 57%
James Bomb 2
FlashPyromasters (1.9 MB)

Pyromaster je klasický Bomberman, kterého můžou hrát až 4 hráči na jednom počítači. Úkolem je zabít všechny protivníky v časovém limitu. Poslední živý vyhrává.

 79%
Pyromasters
Flash247 Bombs (1.9 MB)

Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.

 69%
247 Bombs
FlashBomb of Brave Boy (1.9 MB)

Tak tohle patří mezi ty lepší napodobeniny Bombermana. Ovládáte chlapce, který pokládá bomby, sbírá body a ruzná vylepšení jako plamínky, bomby a jiné. Za nasbírané body si po skončení daného levelu mužete koupit životy a nebo jiná vylepšení.

 68%
Bomb of Brave Boy

Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.

 84%
Playing with Fire 2
FlashBomberman (201 kB)

Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.

 71%
Bomberman