TopList

Karetní hry (29 her)

Karetní hra Crystal Golf Solitaire je trochu jiná než klasický solitaire. Hra je celá naruby, ale to poznáte až si jí zahrajete.

 74%
Crystal Golf Solitaire
FlashGovernor of Poker 2 (10.3 MB)

Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.

 70%
Governor of Poker 2
FlashArt Pax (5.2 MB)

Art Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.

 67%
Art Pax
FlashBird Pax (3.5 MB)

Bird Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.

 60%
Bird Pax
FlashSolitaire 2 (1.7 MB)

Solitaire 2 je karetní hra, kterou možná znáte z her ve Windows. V této hře se navíc můžete podělit o své score a odeslat ho do databáze, kde se můžete srovnávat s těmi nejlepšími hráči z celého světa.

 59%
Solitaire 2
Medaile

Good Game Poker je multi-playerová karetní hra. Ve hře si zahrajete s hráči z celého světa bez rozdílu věku, pohlaví nebo zkušeností.

 95%
Good Game Poker
FlashArmor Wars (3.5 MB)

Armor Wars je pokročilá karetní hra, kterou můžete hrát sami nebo s online soupeři.

 64%
Armor Wars
FlashNecronomicon (3.8 MB)

V této hře svedete boj s počítečem, ale karetní boj. Kdo vytasí lepší karty, vyhrál.

 63%
Necronomicon
FlashKombat Fighters (7.5 MB)

Kombat Fighters je hra, která spojuje karetní a bojovou hru. Podle obrázku poznáte, že jde o předělávku hry Mortal Kombat. Hru mohou hrát dva hráči, ale i jednotlivec.

 71%
Kombat Fighters
FlashGovernor of Poker (6.2 MB)

Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.

 76%
Governor of Poker
Medaile

Karetní hra prší je velmi jednoduchá a zábavná. Navíc ji nemusíte hrát s počítačem, ale s vašim kamarádem nebo spolužákem a každý z tepla svého domova.

 84%
Prší

Stejně jako v prvním díle jste měli za úkol porazit vašeho nepřítele, tak tomu bude i ve druhém díle. Můžete očekávat několik nových karet a vylepšení.

 63%
Maganic Wars Survival
FlashMaganic Wars (873 kB)

V této karetní hře se utkáte s jedním nepřítelem. Nebude snadné ho porazit, ale kdo uspěje čeká ho malé překvapení. Dozvíte se cheat na hru.

 70%
Maganic Wars
FlashMaster Solitaire (196 kB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tak teď si je můžete zahrát online.

 70%
Master Solitaire