TopList

Nejlepší online hry zdarma

FlashTentadrill (1 MB)

Oceán je obrovský a vy v roli malé chobotnice budete muset proplout skrze celý oceán. Po cestě narazíte na spoustu překážek. Vašim úkolem bude v této hře vyhýbat se všem překážkám v oceánu, aby chobotnička přežila celou cestu na druhý konec oceánu.

 51%
Tentadrill
FlashSpeed Racer (1.1 MB)

Speed Racer je závodní hra, která nabízí dva módy hry - cvičnou projížďku a nebo ostrý závod. Na začátku hry si zvolíte jedno z mnoha autíček, pak si vyberete závodní dráhu a začínáte. Dejte pozor ať nespadnete z dráhy. Ovládání hry je popsáno ve hře.

 50%
Speed Racer
FlashBelter (675 kB)

V roli pilota, který ovládá svůj stíhací vesmírný letoun na vás čeká v kosmu spousta nepříjemností. Mohli byste začít tím, že vystřílíte všechny přebytečné asteroidy.

 50%
Belter
FlashShopping City (2.3 MB)

Shopping City je hra, ve které budete budovat svoje obchodní centrum v jednom městě. Čeká na vás několik obtížných levelů a v každém z nich musíte splnit určitý limit výdělku. Ve hře samotné budete mít za úkol stavět obchody, aby u vás zákazníci utratili co nejvíce peněz.

 50%
Shopping City
FlashFlakboy 2 (5 MB)

Ve hře Flakboy 2 budete testovat moderní zbraně na jednom pokusném panáčkovi. V celkem 8 levelech otestujete nejmodernější střelné, laserové, výbušné a jiné zbraně.

 50%
Flakboy 2

Ve hře Panda's Bigger Adventure budete hrát za medvídka pandu v daleké budoucnosti. Budete řešit různé zajímavé lehce logické úkoly, abyste vyřešili jednu velkou záhadu.

 50%
Panda's Bigger Adventure
FlashKiss Justin Bieber (939 kB)

Ve hře Kiss Justin Bieber si vyjedete s přítelkyní na vodu a budete chytat ryby a ve volných chvílích se budete tajně líbat, ale musíte dávat pozor, aby vás nikdo neviděl.

 50%
Kiss Justin Bieber
FlashShift Freedom (7.3 MB)

V logické hře Shift Freedom na vás čeká několik levelů a v každém z nich musíte projít panáčkem až na konec levelu do dveří. Hra je trochu neobvyklá, ale na to přijdete sami.

 50%
Shift Freedom
FlashSaucer Strike (1.3 MB)

Ve hře Saucer Strike budete v roli mimozemšťanů útočit na Zemi. Budete pilotovat létající talíř a vašim úkolem bude ničit všechno pozemské.

 50%
Saucer Strike
FlashO.R.A (1.7 MB)

O.R.A je akční hra, ve které budete ničit nepřátelské cíle. Klávesami A a D pro pohyb do leva a do prava. Myší míříte a střílíte. Klávesa S je aktivace štítu a mezerníkem nabíjíte svou zbraň.

 50%
O.R.A
FlashSprocket Rocket (5.9 MB)

Sprocket Rocket je logická hra, ve které budete pilotovat malou raketku a sbírat v každém levelu ozubená kolečka. Čas od času si budete muset vaši raketku trochu poupravit, abyste se dostali na těžce dostupná místa.

 50%
Sprocket Rocket
FlashPet Shop Caring (1.9 MB)

Ve hře Pet Shop Caring se budete starat o domácí mazlíčky jako je pes nebo kočka. Budete je krmit, hladit, udržovat v čistotě a spokojenosti dokud si je jejich majitel nepříjde vyzvednout.

 50%
Pet Shop Caring
FlashSpace Racers (3.4 MB)

Ve hře Space Racers budete závodit na jiné planetě v autíčkách poháněných na nejrůznější pohon. Na začátku hry si vyberete jedno ze čtyř aut a hurá na trať.

 50%
Space Racers

Alien Cars 3D Future Racing je závodní hra, ve které budete závodit vesmírnými vozítky na jiné planetě.

 50%
Alien Cars 3D Future Racing
FlashForest Story (3.7 MB)

Forest Story je tower defence hra, ve které budete bránit svůj zázračný strom před nájezdy nepřátelských jednotek. Kolem cesty budete stavět útočné věže, aby se nepřátelské jednotky nedostali až na konec cesty.

 50%
Forest Story