TopList

Nejlepší online hry zdarma

Medaile

Back to Candyland Sweet River je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 94%
Back to Candyland 3: Sweet River

Monkey Go Happy Ninjas je dalším parádním dílem z populární série Monkey Go Happy. V tomto díle bude vaším úkolem rozveselit smutnou opičku tím, že ji pomůžete najít celkem 70 mini-ninja opiček, které jsou poschovávané po celém území.

 94%
Monkey Go Happy: Ninjas
Medaile

Online hra Turbo Cars Racing 3D je velmi pěkná závodní hra s výbornou grafikou a parádní hratelností. Na začátku hry si vyberete trať a jedno z mnoha sportovních aut a pak může začít samotný závod na okruhu.

 94%
Turbo Cars Racing 3D
FlashTiny King (8.4 MB)

Tiny King je logická oddechovka, ve které budete klikat na věci a předměty ve správném pořadí, abyste našli klíč, který vás dostane do dalšího levelu.

 94%
Tiny King
HTML5Keeper of the Grove (10.7 MB)

Keeper of the Grove je online tower defence hra, kde budete mít za úkol uhlídat krystaly. Spousta nepřátel se vám je bude snažit ukrást a proto musíte stavět kolem cesty bojové věže, které budou ničit všechny nepřátelské jednotky jednu po druhé.

 94%
Keeper of the Grove

Monkey Go Happy Ninja Hunt je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát budete mít za úkol najít všechny mini-ninji.

 94%
Monkey Go Happy: Ninja Hunt

Hra Monkey Go Happy Treasure je taková série miniher s opičkou. Vaším úkolem ve hře bude na každém obrázku rozveselit smutnou opičku. Čeká na vás několik rozličných úkolů.

 94%
Monkey Go Happy: Treasure

Ve valentýnském vydání hry se smutnou opičkou budete hledat roztomilé růžové zajíčky. Povede se vám je všechny najít?

 94%
Monkey Go Happy: Valentines
FlashRickshaw City (6.8 MB)

Rickshaw City je parkovací auto-moto hra, ve které budete muset v každém levelu zaparkovat rikšu na předem určené místo a pokud možno, během cesty posbírat všechny zlaťáky.

 94%
Rickshaw City
FlashAssemble Monsters (10.9 MB)

Assemble Monsters je logická skládačka, ve které budete skládat příšery.

 94%
Assemble Monsters
FlashMad Day (6.1 MB)

Mad Day je akční auto-moto hra, ve které napadnou planetu Zemi mimozemšťané a unesou vám vašeho mazlíčka Fluffyho, což je malinká chobotnička. Vy se jí vydáte zachránit a cestou budete muset čelit velké přesile mimozemšťanů.

 94%
Mad Day
Medaile
FlashStrike Force Heroes (17.7 MB)

Další výborná hra do sbírky se jmenuje Strike Force Heroes. Je to hra typu Armor Mayhem, Unreal Flash nebo Combat Hero Adventures. Ve hře budete běhat po aréně a likvidovat nepřátele. Můžete sbírat různé zbraně, díky kterým se stane hra o dost zábavnější. Doporučujeme!

 93%
Strike Force Heroes
Medaile
FlashJackSmith (6.5 MB)

V online hře JackSmith budete vyrábět zbraně pro zvířecí vojáky. Záleží jak kvalitně a důkladně je vyrobíte, protože jenom s kvalitníma zbraněma vydrží vojáci déle bojovat.

 93%
JackSmith
Medaile

Earn to Die 2012 Part 2 je parádní hra se zombíkama. Ve hře budete mít za úkol dojet autem přes území plné zombíků až do cíle. Celkem vystřídáte 3 auta, která si budete moci různě vylepšovat, než dojedete k určenému cíli, který vás dostane pryč z toho nemrtvého území.

 93%
Earn to Die 2012: Part 2
Medaile

Hacknutá verze výborné tower defence hry Kingdom Rush, ve které máte hned od začátku dostupná všechna vylepšení a Premium Content se všemi dostupnými hrdiny. Je to jako byste hráli s cheatama. Doporučujeme klasickou verzi hry. Tohle je jen pro pobavení.

 93%
Kingdom Rush: Rise of Heroes Hacked