TopList

Závodní hry (469 her)

Unity3DLegend Cars (30.9 MB)

Legend Cars je prostá auto-moto hra, ve které budete jezdit sám a nebo se soupeři na závodním okruhu.

 87%
Legend Cars
Unity3DJet Racing Extreme (78.1 MB)

Jet Racing Extreme je opravdu rychlá hra. Budete řídit nebo spíš pilotovat auto nebo spíše formuli, na které bude připevněn motor z letadla. V této hře si opravdu užijete velkou rychlost.

 93%
Jet Racing Extreme
Medaile
FlashMoto X3M (4.2 MB)

Moto X3M je báječná auto-moto hra. Budete ovládat kaskadéra na motorce a překonávat zrádný terén. Tato hra redakci nadchla svou báječnou hratelností.

 93%
Moto X3M

Max Fury Death Racer je pořádně akční závodní hra. Hru uvidíte z 2D pohledu a vaším úkolem se bude dostat z jednoho místa na druhé. Vaši soupeři - závodníci - se vám v tom budou snažit zabránit všemi možnými prostředky. Dokážete zvítězit?

 73%
Max Fury: Death Racer
FlashMonster Wheels 2 (13.5 MB)

Monster Wheels 2 je závodní auto-moto hra, kde budete závodit s ostatními monster trucky na dráze. Hru vidíte z 2D pohledu a na trati bude spousta překážek, které musíte zdolat.

 85%
Monster Wheels 2
Medaile

Online hra Turbo Cars Racing 3D je velmi pěkná závodní hra s výbornou grafikou a parádní hratelností. Na začátku hry si vyberete trať a jedno z mnoha sportovních aut a pak může začít samotný závod na okruhu.

 94%
Turbo Cars Racing 3D

Monster Truck Adventure je online hra, kde budete řídit jednoho ze čtyř offroadů. Podaří se vám dostat z jednoho místa na druhé a posbírat během cesty co nejvíce hvězdiček a drahých kamenů.

 68%
Monster Truck Adventure
FlashSuper Race F1 (5 MB)

V této závodní hře budete pilotovat F1 na okruhu. Za vyhrané peníze si budete moci koupit lepší formuli nebo investovat peníze do vylepšení stávající formule. Pěkná hra, ale hratelnost je trochu nedomyšlená.

 77%
Super Race F1
Unity3DStunt Rush 3D (49.1 MB)

Stunt Rush 3D je zajímavá závodní hra. Budete projíždět neobvyklou závodní trať a zdolávat různé překážky.

 69%
Stunt Rush 3D
Medaile

Fast Circuit Racing 3D je parádní závodní hra. Vyberete si trať a pak závodní auto a hurá na trať. Výborná hratelnost a velmi pěkná grafika.

 89%
Fast Circuit Racing 3D

Lego Speed Champions je závodní hra, ve které budete pilotovat formuli 1 z lega a budete jezdit na závodním okruhu se soupeři.

 78%
Lego Speed Champions
FlashHeliCrane (9.1 MB)

HeliCrane je letecký simulátor, kde budete pilotovat vrtulník. Vaším úkolem bude vyčistit cestu mobilním pozemním strojům dříve než do něčeho nabourají.

 70%
HeliCrane
Unity3DCrash Derby (26.4 MB)

Crash Derby je brutální auto-moto hra, kde budete v aréně řídit auto a vaším úkolem bude zničit co nejvíce protivníků v jiných autech a také co nejdéle přežít.

 91%
Crash Derby
FlashMicro V8 (14.7 MB)

Micro V8 je pěkná závodní hra s malýma RC autíčkama. Vše vidíte z ptačího pohledu. Zajímavý nápad, ale hratelnost není úplně nejlepší.

 60%
Micro V8
Unity3DUnlimited Racing 3D (28.4 MB)

Unlimited Racing 3D je závodní hra, ve které budete řídit Lamborghini a budete předjíždět na dálnici ostatní auta.

 71%
Unlimited Racing 3D