TopList

Zombie hry (325 her)

Zombies vs Penguins 3 je logická hra, ve které budete v roli drsného tučňáka se zbraní likvidovat všechny zombies na obrazovce.

 93%
Zombies vs Penguins 3: Total Annihilation
Unity3DZom Shooter (9.8 MB)

Zom Shooter je 3D akční střílečka se zombíkama. Budete v těsných uzavřených prostorech a zombies se k vám budou pomalu blížit ze všech stran.

 73%
Zom Shooter
Unity3DZombie Strike 2 (13.2 MB)

Zombie Strike 2 je 3D online hra, ve které budete likvidovat zombíky všude kolem vás. Budete mít k dispozici nespočet zbraní, ale omezený počet nábojů.

 85%
Zombie Strike 2
Unity3DRock vs Zombies (11.6 MB)

Rock vs Zombies je hra se zombíkama, ve které budete ovládat velký kus kulatého kamene a vaším úkolem bude v každém levelu pozabíjet všechny zombies.

 60%
Rock vs Zombies
Medaile

Dokážete odolávat nájezdům zombíků? Ocitnete se před domem a budete mít k dispozici nejrůznější zbraně. Musíte ale čelit nájezdům zombies.

 88%
Special Strike Zombies
Unity3DRange of the Dead (14.2 MB)

Ve hře Range of the Dead budete odstřelovat zombíky na poušti svou odstřelovací puškou. Povede se vám zásah do hlavy (headshot) ?

 78%
Range of the Dead
FlashZombokill 2 (13.5 MB)

Ve hře Zombokill 2 budete jako osamělý jezdec na motorce projíždět územím zombíků a každou chvilku budete muset hledat benzín, abyste mohli pokračovat v cestě. Jenže vždycky když zastavíte kvůli benzínu, sesypou se na vás hordy zombies.

 89%
Zombokill 2
Unity3DZombie Strike (13.2 MB)

Zombie Strike je 3D online hra, ve které budete likvidovat zombíky všude kolem vás. Budete mít k dispozici nespočet zbraní, ale omezený počet nábojů.

 86%
Zombie Strike
Unity3DUnitZ (15 MB)

UnitZ je 3D akční FPS hra pro více hráčů po internetu z prostředí Minecraft.

 78%
UnitZ
FlashZombudoy (8 MB)

Zombudoy je akční hra se zombíkama, ve které budete bránit svůj dům plný jídla před nájezdy zombíků, kteří vám budou chtít ukrást všechno jídlo.

 88%
Zombudoy

Zombudoy 2 The Holiday je vánoční akční hra se zombíkama, ve které budete bránit svůj vánoční stromeček před nájezdy zombíků, kteří vám budou chtít ukradnout všechny vánoční dárky.

 85%
Zombudoy 2: The Holiday

Zombudoy 3 Pirates je akční hra se zombie pirátama. Budete mít za úkol bránit loď plnou zlata před nájezdy zombíků. Každým dalším levelem budete mít k dispozici lepší a silnější zbraně, ale také zombíků bude čím dál víc.

 94%
Zombudoy 3: Pirates
Medaile
Unity3DCounter Strike 1.6 (43.7 MB)

Legendární a kultovní 3D FPS Counter Strike 1.6 si můžete zahrát s ostatními hráči jednoduše a rychle bez jakékoli instalace hned teď. Doporučujeme !!!

 90%
Counter Strike 1.6
FlashState of Zombies 2 (3.6 MB)

State of Zombies 2 je hra, ve které budete likvidovat zombies. Ocitnete se na ulici s pistolí a páčidlem a musíte dojít na konec ulice a přežít. Samozřejmostí jsou nové zbraně a různá vylepšení.

 88%
State of Zombies 2
FlashLast Town (3.8 MB)

Last Town je obranná online hra. Ve hře budete stavět jednotky do cesty procházejícím nepřátelům, podobně jako je to u tower defence her.

 80%
Last Town