TopList

Akční hry (862 her)

Unity3DShoot Them All (18.4 MB)

Shoot them ALL je 3D akční střílečka a jak už název hry napovídá, tak půjde o to, postřílet všechny.

 90%
Shoot Them All
Medaile
FlashSuper Squad (4.5 MB)

Super Squad je parádní obranná hra. Budete střežit své území před nájezdy podivných příšer. Jak dlouho dokážete odolávat nájezdům?

 87%
Super Squad
FlashFlash Doom 2D (7.2 MB)

Flash Doom 2D je jednoduchá skákačka na motivy jedné staré hry s názvem Doom, kterou určitě všichni znáte. Budete procházet různé levely a zabíjet příšery ze samotného pekla.

 71%
Flash Doom 2D
Medaile
FlashRaiders Took my Dog (12.7 MB)

Raiders Took my Dog je parádní defence hra. Ve hře budete čelit nájezdům nepřátel a je jenom na vás, jak dlouho dokážete odolávat jejich nájezdům. Hra má spoustu vylepšení a tím se stává velmi zábavnou.

 66%
Raiders Took my Dog

V této hře budete v jednotlivých levelech zabíjet všechny nepřátelské jednotky. Po každém levelu dostanete nějaké peníze, za které si můžete vylepšit vybavení nebo zbraně.

 70%
Woodsman Strikes Back
FlashFist Puncher (6.6 MB)

Fist Puncher je retro akční arkáda, ve které budete bojovat na život a na smrt holýma rukama na ulici s pouličním gangem.

 80%
Fist Puncher
Medaile
Unity3DThe Last Survivor (43.3 MB)

The Last Survivor je 3D akční střílečka, ve které budete zabíjet mimozemšťany a zombíky. K dispozici budete mít různé zbraně, které ale napřed musíte najít na mapě.

 91%
The Last Survivor
Medaile
Unity3DNukklerma (45.6 MB)

Nukklerma je 3D akční střílečka, ve které budete zabíjet mimozemšťany. K dispozici budete mít různé zbraně, které ale napřed musíte najít na mapě.

 79%
Nukklerma
Medaile
FlashEarth Taken 3 (12.8 MB)

Výborná online hra z post-apokalyptického prostředí. Zemi napadli mimozemšťané a vy se s nimi vydáte do boje. Budete muset urazit dlouhou cestu a pozabíjet spoustu vetřelců, abyste získali planetu Zemi zase zpět.

 80%
Earth Taken 3

V této hře se zombíkama se ocitnete na ulici se zbraní v ruce a budete likvidovat hordy zombie nepřátel. Po každém levelu si můžete vylepšit zbraně nebo postavu.

 96%
Wrath of Zombies
FlashDiseviled (12.7 MB)

Diseviled je akční skákačka z temného prostředí. Budete procházet obrovský hrad plný nepřátel a čelit zlu na každém kroku.

 74%
Diseviled
Medaile
FlashLAB (3.2 MB)

LAB je retro 3D střílečka, která jako by z oka vypadla staré hře Wolfenstein z roku 1992. Ve hře samotné budete procházet komplex laboratoří a zabíjet všechny nestvůry.

 91%
LAB

Lego Star Wars MicroFighters je akční hra na motivy Hvězdných Válek. Na začátku hry si vyberete stranu, za kterou chcete hrát a pak se pustíte do boje.

 72%
LEGO Star Wars: MicroFighters

V této hře budete cvičit svůj tým bojových kočiček, aby poté mohly dobře bojovat v aréně proti nepříteli.

 85%
StrikeForce Kitty: League
FlashPanzer Ops (8.6 MB)

Panzer Ops je bojová hra, ve které budete ovládat tank a projíždět nepřátelským územím. Zničte všechny nepřátelské jednotky dříve než zničí ony vás.

 77%
Panzer Ops