TopList

Akční hry (862 her)

Medaile

Výborná 3D akční multi-playerová FTP střílečka inspirovaná legendární hrou Counter Strike 1.6 v celé své kráse. Není co dodat. Doporučujeme!

 87%
Special Strike Remastered
FlashCowboys vs Aliens (4.6 MB)

Ve hře Cowboys vs Aliens budete jako osamělý kovboj bojovat proti mimozemšťanům, kteří budou chtít osídlit planetu Zemi.

 80%
Cowboys vs Aliens
Medaile

Super Adventure Pals Battle Arena je akční hra, ve které budete svým hrdinou likvidovat ostatní hrdiny v jedné z mnoha arén.

 65%
Super Adventure Pals: Battle Arena
Medaile

V této online hře budete ovládat bojový tank a plnit jednotlivé levely. Půjde především o to, abyste zničili všechny nepřátelské tanky a ubránili svojí základnu.

 97%
Super Battle City: The New Mission
Medaile
Unity3DAlienware 2 (47.5 MB)

Alienware 2 je akční 3D střílečka pro více hráčů. Po spuštění hry si vytvoříte novou mapu a nebo se připojíte do už vytvořené mapy a boj může začít.

 98%
Alienware 2
Medaile
Unity3DPixel Warfare 3 (21.6 MB)

Výborná 3D akční střílečka z prostředí Minecraft a ve stylu Counter Strike. Na začátku hry si vytvoříte místnost a nebo se rovnou rychle a jednoduše připojíte už do vytvořené místnost a válka může začít.

 94%
Pixel Warfare 3
FlashFish & Destroy 3 (2.6 MB)

Fish and Destroy 3 je akční střílečka, ve které budete ovládat rybu, která bude plout oceánem a zabíjet všechny ostatní ryby. Po každém dokončeném levelu si můžete rybu trochu vylepšit.

 80%
Fish & Destroy 3
FlashMad Day 2 (14.2 MB)

Mad Day 2 je akční auto-moto hra, ve které napadnou planetu Zemi mimozemšťané. Vy usednete do ozbrojeného auta a vydáte se do ulic střílet tu mimozemskou havěť.

 93%
Mad Day 2
FlashDriving Force (4.9 MB)

Driving Force je akční auto-moto hra, ve které budete v roli policisty pronásledovat zločince v autě a vaším úkolem ho bude chytit a zneškodnit.

 92%
Driving Force
FlashDriving Force 2 (4.9 MB)

Driving Force 2 je akční auto-moto hra, ve které budete v roli policisty pronásledovat zločince v autě a vaším úkolem ho bude chytit a zneškodnit.

 89%
Driving Force 2
Medaile
FlashCDrone Survival (6.9 MB)

CDrone Survival je pořádná akční střílečka. Budete pilotovat malou kulatou raketku ve vesmíru a vaším úkolem bude ničit úplně vše.

 97%
CDrone Survival
FlashBazooka Trooper (2.7 MB)

Bazooka Trooper je taková akční logická postřehovka. Budete mít za úkol v jednotlivých levelech postřílet všechny nepřátele.

 70%
Bazooka Trooper

V online hře Cyber Chaser 2 budete bojovat s roboty ve městě. Hra je udělaná formou plošinovky, takže budete skákat a střílet po všem. Po každém kole si můžete vylepšit postavu či zbraně.

 93%
Cyber Chaser 2: Counterthrust

Project Borgs Is Out Of Control je jednoduchá akční střílečka, ve které budete v aréně čelit nájezdům nepřátel.

 95%
Project Borgs is Out of Control!
FlashZombie Ace (7.9 MB)

Zombie Ace je akční střílečka se zombíkama. Budete se vznášet na létajícím stroji nad obzorem města a střílet po všech možných nepřátelích. Po každém dokončeném kole si můžete vylepšit vaše zbraně nebo dovednosti.

 87%
Zombie Ace