TopList

Online hry zdarma

Aqua je volné pokračování hry Acno's Energizer. Dobrá hudba, grafika, atmosféra a spousta zábavy a levelů. Složitost levelů roste s každým úspěšně dokončeným levelem.

 72%
Aqua Energizer

Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

 81%
Phosphor 2
ShockwavePhosphor (3.5 MB)

Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

 75%
Phosphor
FlashPaths (1 MB)

Tužkou musíte nakreslit trasu od kuličky k hvězdičce, kde je cíl, pak stačí stisknout klávesu spacebar a pozorovat, jak kulička jede do cíle, v pozdějších levelech musíte pohybovat i se zelenými předměty, které kuličce vadí v cestě.

 61%
Paths
FlashPac Man Platform 2 (3.7 MB)

A je tady hra PacMan v neobvyklém provedení. V roli PacMana procházíte různé levely, ve kterých na Vás čeká spousta dobrodružství, ale i nebezpečí.

 73%
Pac Man Platform 2
FlashBumper Ball (775 kB)

Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.

 75%
Bumper Ball
FlashDoorsteps (3 MB)

Další výborné flash video od stejného tvůrce jako I Love Death. Podívejte se sami, co může způsobit alkohol a jak to všechno dopadne.

 68%
Doorsteps
FlashBlobs 2 (149 kB)

V této logické hře musíte přeskakovat ostatní žabáky, a to svisle, vodorovně a nebo šikmo až Vám zbyde jenom jeden žabák. Druhý díl se liší znatelně lepší grafikou a také má mnohem více levelů.

 61%
Blobs 2
FlashGladiator 2 (2.6 MB)

Jak daleko se probojujete jako gladiátor v aréně. Za každý vyhraný zápas dostanete nějáké peníze a zkušenosti, za které si můžete kupovat lepší zbraně, brnění a magii.

 84%
Gladiator 2
ShockwaveAtlantis Adventure (909 kB)

V této hře musíte, podobně jako je to ve hře tetris, trefit minimálně tři kuličky stejné barvy a ony pak zmizí. Až se zbavíte všech kuliček, tak postupujete do dalšího levelu.

 62%
Atlantis Adventure
FlashRetron (791 kB)

Klasická střílečka z dřívějších automatů. Ovládáte vesmírnou lodičku a střílíte po nepříteli, tohle je ale o něco složitější, obraz se Vám točí do všech směru a poloh.

 56%
Retron
FlashRetro Mania (496 kB)

Tahle jednoduchá hra dokáže zabít Váš čas. Je sice primitivní, ale zároveň velmi zábavná. Ovládáte raketku, ničíte vše kolem a sbíráte bonusy v podobě barevných čtverečku.

 58%
Retro Mania
FlashDemonic Defense 3 (520 kB)

Musíte ubránit Váš hrad před nájezdy nepřítele, který bude usilovat o to, aby Vás co nejdříve zničil.

 68%
Demonic Defense 3
FlashGladiator (1.1 MB)

Jak daleko se probojujete jako gladiátor v aréně. Za každý vyhraný zápas dostanete nějáké peníze a zkušenosti, za které si můžete kupovat lepší zbraně a brnění.

 79%
Gladiator
FlashFirewall (3.8 MB)

Jste zamčeni v místnosti a musíte se dostat ven. Za jak dlouho se Vám to povede? A co všechno k tomu budete potřebovat?

 61%
Firewall