TopList

Online hry zdarma

Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Aztec. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 68%
Counter Strike de Aztec
FlashDynasty Street (4.9 MB)

V této hře budete bojovat na ulici proti hordě nepřátel. Jestli si zvolíte druh boje jako pěstní souboj nebo použijete jednu z mnoha zbraní, které Vám příjdou do cesty je už na Vás.

 71%
Dynasty Street
FlashRage 2 (3.9 MB)

Ve druhém pokračování této zajímavé a rozmanité hry se utkáte znovu s mnoha nepřáteli, které budete zdolávat, jak holýma rukama a nohama, tak za pomoci různých zbraní.

 65%
Rage 2
FlashAir Defence (2.6 MB)

Výborná bojová hra se skvělou doprovodnou válečnou hudbou. Vašim úkolem je odrazit útoky nepřátelských letadel, které bombardují Vaše pozemní budovy a jednotky. Můžete zlepšovat vybavení Vaší základny a nebo kupovat nové jednotky. Ale pozor, nepřítel se také zlepšuje!

 69%
Air Defence

Závody na motorce? Motokros? Né tak docela. Co Vás tedy čeká. V této hře usednete na motorku a musíte project v co nejrychlejším čase danou trať, každé uspěšné kolo si můžete pořídit nějáké to vylepšení na Vaši motorku.

 75%
Adrenaline Challange

Musíte vyčistit Atlantický oceán od nečistot a nebezpečného odpadu, proto usedáte do ponorky a vydáváte se do hlubin, kde na Vás čeká jiný svět.

 63%
La Hague Greenpeace
FlashIce Racer (361 kB)

Vašim teréním autem se musíte přepravit z jednoho místa na druhé a budou Vám v tom bránit různé překážky v podobě kopců a skoček.

 67%
Ice Racer
FlashSkate Park (488 kB)

Zkoušeli jste někdy jezdit na skateboardu na U-rampě? Že né!? Tak tady si to můžete zkusit. Ve skutečnosti to ale není tak lehké.

 67%
Skate Park
FlashBam Boom (2 MB)

Logická hra, která prověří Vaše mozkové závity. Máte dvě kuličky, červenou a žlutou a obě musíte dostat na příslušné místo, jak uvidíte, není to vždycky tak jednoduché.

 60%
Bam Boom
FlashAbba the Fox (609 kB)

V roli lištičky na rogalu se musíte dopravit z jednoho místa na druhé a během letu nasbírat co nejvíce psaníček a vyhýbat se včelkám, které Vám ubírají životy.

 63%
Abba the Fox
Flash247 Bombs (1.9 MB)

Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.

 69%
247 Bombs
FlashRage (3.8 MB)

Velmi akční, zábavná a rozmanitá hra, ve které ovládáte panáčka, a ničíte nepřátele všemy možnými dostupnými metodami. Ať už to jsou střelné zbraně, meče nebo jenom pěstní souboj.

 68%
Rage
FlashCosmic Crush (642 kB)

Jako meteorit bloudíte galaxií a snažíte se pátrat po menších meteoritech než jste Vy sám. Tím, že nalézáte menší meteority, které se k Vám připojují se z Vás časem stane planetka. Ale když narazíte do větší planety, tak jste prohráli.

 78%
Cosmic Crush
FlashGun Run (1.5 MB)

Rychlá akční střílečka, ve které zabíjíte nepřátele pistolí a sem tam vezmete něco pro vylepšení zbraně nebo životy nebo něco úplně jiného.

 59%
Gun Run
FlashBowmaster (2.6 MB)

Hra, která Vás pohltí klidně i na několik hodin. Je velmi rozmanitá. Jako lučišník musíte bránit svůj hrad a hlavně vlajku, aby Vám ji neukradl protivník, ale i vy mužete ukradnout protivníkovu vlajku. Každý level si můžete kupovat nová vylepšení nebo najmout pomocníky pro boj.

 76%
Bowmaster