TopList

Skládačky (365 her)

FlashParanormal Woods (8.2 MB)

Paranormal Woods je neobyčejná a zároveň kouzelná hra. Vaším hlavním úkolem bude hledání skrytých předmětů na mapě. Ale zahrajete si i mini hry jako je spojování 3 a více stejných symbolů nebo hledání rozdílů.

 60%
Paranormal Woods
Medaile
FlashFarmer Quest (6.8 MB)

Farmer Quest je parádní logická hra s bojovými prvky. Ve hře budete muset porazit mnoho nepřátel za pomoci spojování 3 a více stejných symbolů.

 63%
Farmer Quest
FlashBlast Magus (9.9 MB)

Blast Magus je logická hra, ve které budete skládat 3 a více stejných symbolů k sobě. Čeká na vás spoustu levelů a zajímavé bonusy.

 84%
Blast Magus
FlashBubble Shooter New (789 kB)

V této logické hře máte za úkol spojit nejméně 3 a více stejně barevných kuliček k sobě, ty pak zmizí a Vám se přičtou body. Hra může vzdáleně připomínat hru Tetris.

 81%
Bubble Shooter New
FlashColoruid (2.7 MB)

Coloruid je barevná logická hra. Vaším úkolem bude v každém levelu zabarvit všechny barvy, aby zbyla pouze jedna jediná barva a k tomu máte omezený počet kliků (barev). Ze začátku to bude jednoduché, ale s přibývajícími levely poroste i obtížnost.

 67%
Coloruid
FlashPuzzle Brawler (2.7 MB)

Puzzle Brawler je logická bojová hra, ve které budete bojovat neobvyklým způsobem. Budete muset spojovat 3 a více stejných symbolů a tím zneškodníte soupeře.

 84%
Puzzle Brawler

V této logické hře máte za úkol spojit nejméně 3 a více stejně barevných kuliček k sobě, ty pak zmizí a vám se přičtou body. Čeká na vás několik rozličných levelů.

 70%
Bubble Shooter: Level Pack 2
Medaile
FlashGrow Park (1.3 MB)

Vašim úkolem v této hře bude vyvíjet nebo spíše vyzkoumat všechny věci na maximální level. Je více variant, jak to dohrát. Zkuste na to přijít.

 89%
Grow Park
Medaile
FlashMario Tetris 3 (4.3 MB)

Kombinace dvou starých her může sklidit hodně ovoce a o to lepší ovoce bude, když se jedná u hry Mario a Tetris :-)

 83%
Mario Tetris 3
Medaile

Undersea Bubble Shooter je logická hra, ve které budete spojovat stejně barevné kuličky. Ovládá se pouze myší.

 73%
Undersea Bubble Shooter
FlashMatch Star (782 kB)

V logické hře Match Star budete klikat na stejně barevné hvězdičky, které pak zmizí a vám se přičtou body. Je to hra ve stylu bubble shooter.

 90%
Match Star

Bubble Shooter Rotation je logická hra, ve které budete spojovat stejně barevné kuličky. Ovládá se pouze myší.

 68%
Bubble Shooter Rotation
FlashBubbles Shooter (131 kB)

V této logické hře máte za úkol spojit nejméně 3 a více stejně barevných kuliček k sobě, ty pak zmizí a Vám se přičtou body.

 84%
Bubbles Shooter
FlashAthens Treasure (26.8 MB)

V logické hře Athens Treasure budete spojovat 3 a více stejných symbolů k sobě. Čeká na vás několik levelů různé obtížnosti.

 76%
Athens Treasure
Medaile

Bubble Shooter Pirate je logická hra, ve které budete spojovat stejně barevné kuličky. Hra nabízí několik herních levelů a spousta doplňků. Ovládá se pouze myší.

 87%
Bubble Shooter: Archibald the Pirate