TopList

Postřehové hry (1303 her)

FlashLlamas in Distress (32.7 MB)

Llamas in Distress je logická skákačka, ve které budete v každém levelu a v každém dalším světě muset dostat lamu ke hvězdičce. Toho docílíte klasickým pohybem, ale i změnou gravitace.

 93%
Llamas in Distress

RetroBall Inception je jednoduchá postřehová hra. Cílem hry bude v každém levelu odstranit všechny kvádry pomocí odrážející se kuličky.

 60%
RetroBall: Inception

RetroBall Death Wave je jednoduchá postřehová hra. Cílem hry bude v každém levelu odstranit všechny kvádry pomocí odrážející se kuličky.

 60%
RetroBall: Death Wave
FlashWinter Stacker (6.5 MB)

Winter Stacker je logická hra s Vánoční tématikou. Čeká na vás nespočet levelů, ve kterých budete mít za úkol vyřešit jednoduchý logický problém.

 80%
Winter Stacker

Hra Monkey Go Happy Elves je taková série miniher s opičkou. Vaším úkolem ve hře bude na každém obrázku rozveselit smutnou opičku. Čeká na vás několik rozličných úkolů.

 84%
Monkey Go Happy: Elves
FlashDoodle Santa Jump (1.7 MB)

Doodle Santa Jump je jednoduchá Vánoční hra. Dokážete vyskákat se Santou co možná nejvýše?

 60%
Doodle Santa Jump

RetroBall Christmas je jednoduchá postřehová hra. Cílem hry bude v každém levelu odstranit všechny dárky pomocí odrážející se kuličky.

 60%
RetroBall: Christmas
FlashBlock Bot (5.8 MB)

Block Bot je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavu robota z jednoho místa na druhé. Toho docílíte správným klikáním na různé předměty ve správném pořadí.

 87%
Block Bot

V online hře XMas Mahjong 2016 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 55%
XMas Mahjong 2016
FlashSpaceman 2024 (6.7 MB)

Spaceman 2024 je logická hra, ve které budete mít za úkol v každém levelu pozabíjet všechny vesmírné příšery.

 60%
Spaceman 2024

Bomb the Pirate Pigs je logická skákačka, ve které budete plnit jednotlivé levely. V každém levelu budete mít za úkol bombou zničit všechny piráty.

 60%
Bomb the Pirate Pigs

V online hře Monkey Go Happy Xmas Tree budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku tím, že najdete způsob, jak rozsvítit Vánoční stromeček.

 89%
Monkey Go Happy: Xmas Tree
FlashCrest Breakout 2 (7.6 MB)

Crest Breakout 2 je postřehová skákačka, ve které budete procházet různé levely a sbírat zelené mince. Během vaší cesty se budete muset vyhýbat různým překážkám a pastím.

 80%
Crest Breakout 2

V této hře se stanete bachařem a se svým psem budete chytat lumpy.

 93%
Money Movers 3: Guard Duty
FlashBeat the Zombie! (5.5 MB)

Beat the Zombie je idle hra, ve které budete klikat myší na zombíka. Tím mu budete ubírat životy a vydělávat tak peníze, které využijete k vylepšení vlastní postavy.

 80%
Beat the Zombie!