TopList

Postřehové hry (1303 her)

HTML5Truck Loader 5 (5.3 MB)

Ve hře Truck Loader 5 budete nakládat bedny do nákladního auta. Budete používat vozítko s magnetickou rukou, abyste dostali bedny do nákladního auta. Čeká na vás celkem 30 obtížných levelů.

 84%
Truck Loader 5

Monkey Go Happy Ninja Hunt 2 je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát budete mít za úkol najít všechny mini-ninji.

 94%
Monkey Go Happy: Ninja Hunt 2
Medaile

V akční hře Bullethell Adventure vám mimozemšťan unese nevěstu a vy se ji vydáte zachránit. Čeká na vás 20 levelů akce, nebezpečí a vzrušení. Nezapomeňte sbírat všechny mince a hvězdičky, budou se vám hodit k vylepšování vašich zbraní a dovedností.

 89%
Bullethell Adventure
Unity3DTap Tap Legions (18.2 MB)

Tap Tap Legions je naprosto úchvatná idle hra. Pomozte králi a jeho družině získat zpět jeho unesenou nevěstu.

 90%
Tap Tap Legions

Tobe's Great Escape je výborná skákačka, ve které uplatníte svůj dobrý postřeh. Vaším úkolem bude dostat se co nejdále.

 60%
Tobe's Great Escape
FlashDna Lab Rush! (8.7 MB)

Dna Lab Rush je logická hra, ve které budete skládat k sobě stejně barevné vzorky DNA.

 80%
Dna Lab Rush!
FlashPapa's Bakeria (13.8 MB)

Ve hře Papa's Bakeria budete pracovat v rychlém občerstvení a vaším úkolem bude rychle a kvalitně obsluhovat hosty. Budete mít za úkol přijímat objednávky, dělat sladké koláče pomocí nejrůznějších ingrediencí podle přání a fantazie zákazníka.

 90%
Papa's Bakeria

Fabulous Defense je obranná strategie, ve které budete bránit svůj hrad před nájezdy zvířecích nepřátel. Bude se vám hodit dobrý postřech, abyste potlačili útok všech divokých zvířat.

 80%
Fabulous Defense
Medaile
FlashZombidle (19.7 MB)

Zombidle je výborná idle hra se zombie tématikou. Jak už v idle hrách bývá zvykem, budete klikat jako o život až z vás toho budou bolet prsty.

 86%
Zombidle
FlashSupaplex (4 MB)

Supaplex je logická retro hra, která vám pěkně provětrá mozkové závity. V roli červeného pac-mana budete sbírat v jednotlivých levelech atomy a vyhýbat se nebezpečí.

 85%
Supaplex
FlashMagnetic Tank (4 MB)

Magnetic Tank je hra z bojového prostředí. Budete řídit ozbrojený tank a ničit všechny nepřátelské jednotky na mapě.

 70%
Magnetic Tank

Monkey Go Happy Ninja Hunt je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát budete mít za úkol najít všechny mini-ninji.

 94%
Monkey Go Happy: Ninja Hunt
FlashCrush the Tower (4 MB)

Crush the Tower je velmi jednoduchá postřehová hra, ve které vám budou stačit ke hraní pouze dvě klávesy. Vaším úkolem bude ničit věž, abyste se dostali až k princezně na samotném vrcholu věže. Nebude to tak jednoduché, protože vám v tom budou bránit různé překážky.

 73%
Crush the Tower
Medaile
FlashSuper Squad (4.5 MB)

Super Squad je parádní obranná hra. Budete střežit své území před nájezdy podivných příšer. Jak dlouho dokážete odolávat nájezdům?

 87%
Super Squad
FlashAvalanche King (1.6 MB)

Avalanche King je zimní sportovní hra. Velmi jednoduchá a lehce návyková. Vaším úkolem bude dojet co možná nejdále to půjde, nebude to jednoduché, protože v cestě vám bude stát velké množství překážek.

 93%
Avalanche King