TopList

Postřehové hry (1303 her)

FlashPest Hunter (6.9 MB)

Pest Hunter je parádní akční střílečka, ve které se vydáte do odpadní šachty vyhubit všechny hmyzáky a jinou havěť.

 73%
Pest Hunter

Cesta za princeznou je dlouhá a plná překážek. V této strategické hře budete muset projít několik levelů na čas, abyste se dostali až ke své princezně.

 87%
My Kingdom for the Princess 2
FlashRats Invasion 3 (9 MB)

Do bytu se vám dostali myši a vy je musíte vyhubit plynem a musíte na to chytře, jinak se jich nezbavíte. V této logické hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich se budete muset zbavit otravných myších škůdců.

 80%
Rats Invasion 3
FlashMahzoong (1 MB)

V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 90%
Mahzoong

Return of the Squid je jednoduchá hra, ve které budete ovládat malou raketku a v nekonečném vesmíru budete ničit všechny asteroidy.

 80%
Return of the Squid

Prince of Persia The Forgotten Sands je jednoduchá skákačka. Vaším úkolem bude skákat z budouvy na budovu, vyhýbat se pastím a nástrahám a zabíjet nepřátele.

 90%
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Medaile

Hero Simulator Idle Adventures je idle hra, ve které půjde o klikání. Vaším úkolem bude klikat, klikat a klikat! Hra skrývá spoustu bonusů, vylepšení a různých zajímavostí, takže vás dokáže zabavit na dlouhou dobu.

 90%
Hero Simulator: Idle Adventures
FlashSmokin Barrels 2 (4.8 MB)

Zkuste se vrátit do časů dávných, kdy bandité v prérii a v tehdejších městech vedli souboje na život a na smrt kvůli své cti.

 93%
Smokin Barrels 2

Zombie Demolisher 3 je logická hra, ve které budete v jednotlivých levelech zabíjet zombíky.

 93%
Zombie Demolisher 3
Medaile

V této hře budete ovládat ozbrojeného méďu a prolétávat různé levely plné nepřátelských jednotek. Všechny je musíte zabít. Po každém levelu dostanete nějaké peníze, za které si můžete vylepšit vybavení nebo zbraně.

 89%
Bear in Super Action Adventure 2
FlashTank 2010 (4.6 MB)

V této hře řídíte rychlý tank a vašim úkolem je zničit všechny nepřátele v misi. Můžete si kupovat různá vylepšení a nové zbraně. Pohybujete se W, A, S, D a střílíte myší.

 60%
Tank 2010

Ve hře Diamond in the Rough budete bránit diamant, který se budou snažit ukrást zloději.

 87%
Diamond in the Rough
FlashJerry's Diner (1.3 MB)

V této hře budete obsluhovat mlsné myšáky. Každé kolo musíte vydělat určitý finanční obnos, abyste postoupili do dalšího kola. Za vydělané peníze si můžete koupit lepší vybavení do vaší restaurace.

 80%
Jerry's Diner
FlashMexico Rex (7.4 MB)

V této hře s názvem Mexico Rex budete běhat po Mexiku a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem, který má na sobě připevněný rotační kulovet.

 86%
Mexico Rex
FlashTower of Destiny (3.8 MB)

Tower of Destiny je postřehová skákačka, ve které budete muset překonávat různé nástrahy a pasti a postupně šplhat nahoru do věže.

 89%
Tower of Destiny