TopList

Skládačky (365 her)

FlashJelly Friend (8.5 MB)

Jelly Friend je logická hra pro dívky i kluky, ve které budete mít za úkol spojovat 3 a více stejně barevných korálků k sobě.

 87%
Jelly Friend
FlashThe Utilizer (4.8 MB)

The Utilizer je kombinací dvou online her. V první řadě budete střílet nepřátelské jednotky a v druhé řadě budete sbírat a skládat k sobě 3 a více stejně barevných kostiček.

 93%
The Utilizer

Hra s neobvyklým názvem Level Editor 4 Wild West je hrou, ve které si musíte za chodu hry dostavět level podle vašich potřeb, abyste ho mohli zdárně dokončit. Je to zajímavý nápad na hru a určitě stojí aspoň za vyzkoušení.

 96%
Level Editor 4: Wild West
FlashMystery Temple (3 MB)

Mystery Temple je zajímavá logická hra, ve které budete v každém levelu spojovat kostičky stejné barvy k sobě. Můžete si vybrat ze 2 módů hry.

 70%
Mystery Temple
FlashDwarfs Journey (3.4 MB)

Dwarfs Journey je logická hra s trpaslíkem, ve které budete mít za úkol spojovat 3 a více stejných kamenů a sbírat vytěžený obsah.

 55%
Dwarfs Journey

V této logické hře budete skládat 3 a více stejně barevných cylindrů dohromady.

 76%
Magical Hat Matching
FlashGo to and Match (1.1 MB)

Go to and Match je zábavná logická hra u které si náramně odpočinete. Vaším úkolem bude spojovat 3 a více stejně barevných krystalů.

 89%
Go to and Match
FlashShape Fold Animals (3.8 MB)

V této hře budete mít před sebou rozházený obrázek na několik kousků a vaším úkolem bude obrázek poskládat do správného tvaru.

 78%
Shape Fold Animals
FlashBuilding Cubes (7.1 MB)

Building Cubes je logická hra, ve které budete skládat 3 a více stejných prvků k sobě.

 88%
Building Cubes

Monster Match Mania je pěkná logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat stejné příšerky k sobě. Vždy když spojíte 3 a více stejných příšerek, tak zmizí a vám se přičtou body.

 71%
Monster Match Mania
FlashFarm Loops Blast (5.4 MB)

Farm Loops Blast je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejně barevných bublinek k sobě. Čeká na vás několik levelů.

 85%
Farm Loops Blast
FlashBoard Puzzles 2015 (646 kB)

V této logické hře budete skládat 3 a více stejně barevných kostiček k sobě.

 60%
Board Puzzles 2015
Medaile

Back to Santaland Winter Holidays je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 88%
Back to Santaland 2: Winter Holidays
Medaile

Back to Santaland Christmas is Coming je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 83%
Back to Santaland: Christmas is Coming
Medaile

Back to Candyland Choco Mountain je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 87%
Back to Candyland 5: Choco Mountain