TopList

Skládačky (365 her)

Medaile

Back to Candyland Lollipop Garden je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 71%
Back to Candyland 4: Lollipop Garden
Medaile

Back to Candyland Sweet River je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 91%
Back to Candyland 3: Sweet River
Medaile

Back to Candyland episode 2 je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 83%
Back to Candyland 2
Medaile

Back to Candyland episode 1 je parádní oddechová hra ve stylu Candy Crush, ve které budete muset spojit 3 a více stejně barevných symbolů. Hra má spoustu levelů a obtížnost stoupá každým další levelem.

 86%
Back to Candyland
FlashUndead Dungeon (2.8 MB)

Undead Dungeon je kombinace několika her. Budete spojovat 3 a více stejných symbolů a každý symbol bude mít jinou funkci. Jeden zaútočí na nepřítele, druhý vás ochrání, třetí uzdraví a tak dále.

 73%
Undead Dungeon

Undead Dungeon 2 Hero Adventures je kombinace několika her. Budete spojovat 3 a více stejných symbolů a každý symbol bude mít jinou funkci. Jeden zaútočí na nepřítele, druhý vás ochrání, třetí uzdraví a tak dále. Zajímavé a zábavné.

 65%
Undead Dungeon 2: Hero Adventures
FlashZombo Gems (5.5 MB)

Zombo Gems je online hra, ve které budete zabíjet zombíky netradičním způsobem. A to tak, že budete spojovat 3 a více stejných krystalů.

 90%
Zombo Gems
FlashSea Treasure Match (3.4 MB)

Sea Treasure Match je logická skládačka pro dívky. Vaším úkolem ve hře bude spojovat 3 a více stejně barevných korálků.

 85%
Sea Treasure Match

Block Collapse Challenge je online hra, ve které budete klikat na 3 a více stejně barevných symbolů. Je to takový logický rychlík. Jak daleko se dostanete?

 85%
Block Collapse Challenge

Galactic Gems 2 Accelerated je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejných krystalů. Hra má spoustu levelů a různé bonusy, takže jen tak vás neomrzí.

 82%
Galactic Gems 2: Accelerated

Galactic Gems 2 Deluxe je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejných krystalů. Hra má spoustu levelů a různé bonusy, takže jen tak vás neomrzí.

 84%
Galactic Gems 2: Deluxe

Galactic Gems 2 New Frontiers je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejných krystalů. Hra má spoustu levelů a různé bonusy, takže jen tak vás neomrzí.

 42%
Galactic Gems 2: New Frontiers

Galactic Gems 2 Level Pack je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejných krystalů. Hra má spoustu levelů a různé bonusy, takže jen tak vás neomrzí.

 87%
Galactic Gems 2: Level Pack
FlashGalactic Gems 2 (5 MB)

Galactic Gems 2 je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejných krystalů. Hra má spoustu levelů a různé bonusy, takže jen tak vás neomrzí.

 76%
Galactic Gems 2
FlashGalactic Gems (4 MB)

Galactic Gems je logická hra, ve které budete spojovat 3 a více stejných krystalů. Hra má spoustu levelů a různé bonusy, takže jen tak vás neomrzí.

 87%
Galactic Gems