TopList

RPG hry (72 her)

Medaile
FlashSky Quest (10.6 MB)

Sky Quest je opravdu povedená fantasy online hra ve všech směrech. Ze začátku se může zdát příliš složitá, ale je spíše do detailů propracovaná a může vás pohltit na nebezpečně dlouhou dobu. Vaším úkolem bude ochránit vzdušný koráb. Bude to dlouhá a zajímavá cesta.

 86%
Sky Quest
FlashDemons Down Under (4.3 MB)

Demons Down Under je kombinací bojové hry s prvky RPG hry. Ve hře budete procházet jednotlivé obrazovky, zabíjet nepřátele a sbírat různé artefakty.

 74%
Demons Down Under
FlashCardinal Quest (8 MB)

Tato online RPG hra v retro grafice nebude vyhovovat každému, ale své příznivce si jistě najde.

 67%
Cardinal Quest
FlashCardinal Quest 2 (17.3 MB)

Tato online RPG hra v retro grafice nebude vyhovovat každému, ale své příznivce si jistě najde.

 70%
Cardinal Quest 2
FlashKnightality (5.8 MB)

Jednoduchá ale přesto velmi zábavná hra se skrývá pod názvem Knightality. V roli rytíře se vydáte na dlouhou pouť do neznámého a neprozkoumaného území, kde na vás bude čekat spoustu nebezpečí a různých příšer.

 72%
Knightality
FlashPuzzle Legends (4 MB)

V této hře s retro grafikou budete v jednotlivých levelech sbírat mince. Grafika hry připomíná staré RPG, ale jde spíše o logickou hru.

 73%
Puzzle Legends
FlashLoot Heroes (6.6 MB)

V této hře se vydáte do podzemních katakomb a budete zabíjet všechny možné živé i neživé nepřátele a jiné různé nestvůry, které vám půjdou po krku.

 81%
Loot Heroes
Medaile
FlashQuestopia (10.1 MB)

V této online RPG hře se v roli hrdiny dostanete do pyramidy, kde budete procházet jednotlivá patra a zabíjet nepřátele. Nakonec se dostanete k samotnému bossovi, kterého musíte porazit.

 82%
Questopia
Medaile
FlashBand of Heroes (11.3 MB)

Výborná online hra Band of Heroes vás provede světem Might and Magic. Budete ovládat tlupu bojovníků a vaším cílem bude dostat se na hrad. To ale budete muset napřed ujít dlouhou cestu plnou nebezpečí a různých nepřátel.

 78%
Band of Heroes
Medaile
FlashSiegius Arena (9.6 MB)

V této parádní online hře s názvem Siegius Arena se utkáte jako gladiátorský zápasník v aréně na život a na smrt s jinými gladiátory. Postupem času si budete vydělávat peníze zabitím svých soupeřů a za peníze si koupíte lepší vybavení a zbraně pro boj.

 89%
Siegius Arena
FlashBit Dungeon (3.1 MB)

V této online flash RPG hře se vrátíte do starých časů, kdy hry nebyly tak dokonale graficky propracované, ale přesto se u nich dalo strávit hodiny a hodiny času. Dokážete projít rozsáhlé jeskyně a pobít všechna monstra?

 67%
Bit Dungeon

V této parádní online hře s názvem Super Adventure Pals budete procházet různé levely a ničit podivné nepřátele. Hra se vzdáleně podobá hrám se strýčkem Máriem na Nintendo, ale mnohem lepší. Vyzkoušejte a uvidíte. Určitě se nebudete nudit.

 86%
Super Adventure Pals
FlashRune Raiders (7.1 MB)

Zničte nepřátelskou armádu v taktické online hře Rune Raiders. Dokážete dokončit všechny levely s minimální ztrátou na životech?

 75%
Rune Raiders
Medaile
FlashDungeon King (23 MB)

V této povedené online RPG hře se vydáte do podsvětí zabíjet různé ďábelské tvory a jiné příšery, které vám půjdou po krku. Hra je velmi pěkně graficky zpracovaná a jedinou nevýhodou je snad jen to, že se jedná pouze o demo verzi.

 79%
Dungeon King

V této online hře se vydáte na dlouhou dobrodružnou cestu. První level je na principu tutorialu, takže se naučíte ovládat postavu, boj i kouzlit a pak už se můžete pustit do fantasy světa.

 75%
Epic Battle Fantasy: Adventure Story