TopList

RPG hry (72 her)

FlashKing's Island (9.2 MB)

King's Island je opravdu povedené RPG. Pěkná grafika, vynikajicí hratelnost, není co dodat. Vyzkoušejte a uvidíte.

 70%
King's Island
FlashUltimate Defense 2 (2.3 MB)

Druhý díl hry Ultimate Defense, kde bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě. Hra má skvělou grafiku a dobrý příběh. Postavičky se zdokonalují sami, takže hra má i základní prvky RPG.

 65%
Ultimate Defense 2

Pokračování hry Protector, ve které budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 59%
Protector: Reclaiming the Throne
Medaile

Online 3D MMORPG. Vyberte si hrdinu a dejte se do boje s ostatními opravdovými hráči. Hra je náročnější na výkon a grafiku počítače!

 83%
Sherwood Dungeon
FlashZelda (453 kB)

Vydejte se do jiného světa prožít malé dobrodružství. V této RPG hře na vás čeká tajemný svět a vy musíte vyřešit jednu záhadu.

 61%
Zelda
FlashDarkness Springs (1.3 MB)

Ponořte se do této mystické RPG hry ve stylu hry Diablo. Utkejte se s nepráteli ze záhrobí, sbírejte různé předměty a nové zbraně a postupně vylepšujte vasi postavu.

 58%
Darkness Springs
FlashMystic Circle (3.7 MB)

Mystic Circle je RPG hra, ve které bude vašim úkolem najít na tajemném ostrově 7 částí rozbitého zrcadla. Ovládání hry je poměrně složité, ale je popsáno ve hře v tutoriálu.

 57%
Mystic Circle
FlashUltimate Defense (1.6 MB)

Další z her kde bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě. Hra má lepší grafiku a dobrý příběh. Postavičky se zdokonalují sami, takže hra má i základní prvky RPG.

 66%
Ultimate Defense
FlashProtector (2.4 MB)

V této hře budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 63%
Protector
FlashSonny (9.4 MB)

V této hře se utkáte tváří v tvář s nepřítelem. Vaše postava se každým kolem zdokonaluje a učí nové věci. Hra je velmi rozmanitá a dá se hrát na mnoho způsobů. Když vás chytne, tak u ní nějáký čas vydržíte.

 60%
Sonny
FlashMonsters' Den (1.2 MB)

Jestli patříte mezi milovníky RPG her, tak tohle je hra přímo pro vás. V podzemí narazíte na mnoho příšer a nepřátel, také najdete spoustu užitečných věcí a zbraní a získáte důležité zkušenosti.

 57%
Monsters' Den

Murloc je opravdu zajimavé RPG, ve kterém se svým hrdinou prožijete zajímavý a dlouhý příběh. Urazíte dlouhou cestu a váš hrdina během ní potká spousta nepřátel a nasbírá mnoho zkušeností.

 83%
Murloc: Stranglethorn Fever