TopList

RPG hry (72 her)

FlashUndead Throne (5 MB)

Ve hře Undead Throne si zahrajete za mrtvého bojovníka. Budete procházet různá území a v každém z nich budete muset pozabíjet všechny vaše nepřátele. Budete sbírat nejrůznější předměty, zbraně a zkušenosti a učit se nové kouzla.

 78%
Undead Throne
FlashCastaway 2 (7.9 MB)

Castaway 2 je povedená RPG hra, ve které se ocitnete na opuštěném ostrově a vydáte se ho prozkoumat. Cestou zažijete spoustu dobrodružství a narazíte na mnoho nepřátel.

 70%
Castaway 2
FlashZombie Knight (2.5 MB)

Ve hře Zombie Knight si zahrajete za mrtvého bojovníka. Budete procházet různá území a v každém z nich budete muset pozabíjet všechny vaše nepřátele. Budete sbírat nejrůznější předměty, zbraně a zkušenosti a učit se nové kouzla.

 62%
Zombie Knight

Vyberte si svou postavu, za kterou budete hrát, hledejte úkoly, prozkoumávejte nekonečné sklepení, bojujte se silnými příšerami, hledejte poklady a užívejte si spoustu dobrodružství ve hře Magi The Fallen World.

 67%
Magi: The Fallen World

Pokud patříte mezi milovníky RPG her, tak tohle je ta správná volba pro vás. Na začátku hry si vyberete jednoho ze tří hrdinů (bojovníka, kouzelníka nebo lučišníka) a vydáte se na dlouhou cestu plnou nebezpečí a úkolů. Během cesty budete sbírat nové zkušenosti a poznávat nové postavy.

 71%
Hands of War 2: Reign of the Black Council
FlashSkyFyre 2 (4.8 MB)

SkyFyre 2 je pokračování úžasné akční hry, která skrývá i prvky RPG. Na začátku hry si vyberete jednu z osmi postav a pustíte se do boje na svém letajícím drakovi.

 69%
SkyFyre 2
FlashMotel Connection (11.9 MB)

Ve hře Motel Connection budete ovládat 3 super hrdiny, kteří se budou snažit zachránit planetu Zemi od mimozemské invaze. Hru vidíte ze shora jako tomu bylo u hry GTA 2 a ovládání máte podrobně popsáno ve hře.

 59%
Motel Connection
FlashHack Slash Crawl (959 kB)

Pro milovníky RPG her tady máme jednu z těch lepších online her s názvem Hack Slash Crawl. Ve hře budete bojovat s nejrůznějšími příšerami, učit se kouzla, sbírat zkušenosti a nalézat různé poklady v podobě užitečných věcí nebo velmi potřebných zbraní a štítů.

 63%
Hack Slash Crawl

Epic Battle Fantasy 3 je velmi pěkně provedená hra, jak po grafické, tak i herní stránce. Jde o tahovou strategii s prvky RPG, ve které se střetnete s nepřáteli a budete muset vymyslet nejlepší taktickou cestu, jak porazit nepřítele.

 74%
Epic Battle Fantasy 3

Již čtvrté pokračování hry Protector, ve které budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 62%
Protector 4: Mercenary
FlashThe Enchanted Cave (5.9 MB)

The Enchanted Cave je opravdu povedené RPG. Ze začátku vás to asi nebude bavit a nejspíš to budete hrát na několikrát, ale jak se dostanete k lepším zbraním a lepšímu vybavení, tak propadnete hře i na několik hodin.

 63%
The Enchanted Cave
FlashCastaway (5.8 MB)

Castaway je povedená RPG hra, ve které se ocitnete na opuštěném ostrově a vydáte se ho prozkoumat. Cestou zažijete spoustu dobrodružství a narazíte na mnoho nepřátel.

 75%
Castaway
FlashChibi Knight (6.6 MB)

Chibi Knight na první pohled vypadá velmi jednoduše a dětsky, ale skrýva se v ní vcelku rozmanitá hra. Budete hrát za rytíře a procházet velkou mapu, ve které narazíte na spousta nepřátel. Budete získávat zkušenosti z boje, za které si čas od času můžete vylepšit postavu.

 71%
Chibi Knight
FlashArcuz (9.9 MB)

Arcuz je velmi povedené RPG z prostředí fantazy světa. Vašim úkolem bude plnit různé úkoly, které dostnete od obyčejných lidí nebo náhodných pocestných. Nabírat nové zkušenosti, bojovat s nestvůrami a sbírat nové zbraně a užitečné věci. To všechno na vás čeká.

 59%
Arcuz

V této opravdu povedené RPG hře se vydáte na dlouhou cestu hledat ztracenou kouzelnou knihu. Cesta bude plná překážek, pastí a nástrah, podivných nestvůr, ale narazíte i na přátele a obchodníky.

 55%
Escape from Castle Dragonstone