TopList

RPG hry (72 her)

V této opravdu povedené a rozsáhlé RPG hře se vydáte na dlouhou cestu. Cesta bude plná překážek, pastí a nástrah, podivných nestvůr, ale narazíte i na přátele a obchodníky.

 53%
Chronicles of Avael: The Chimera Stones

V této opravdu povedené RPG hře se vydáte na dlouhou cestu hledat ztracenou kouzelnou knihu. Cesta bude plná překážek, pastí a nástrah, podivných nestvůr, ale narazíte i na přátele a obchodníky.

 57%
Chronicles of Avael: Prolog
FlashKing's Island 2 (9.6 MB)

King's Island 2 je opravdu povedené RPG. Pěkná grafika, vynikajicí hratelnost, bezvadný příběh, není co dodat. Vyzkoušejte a uvidíte.

 63%
King's Island 2
FlashSkyFyre (1.7 MB)

SkyFyre je akční hra, která skrývá i prvky RPG. Na začátku hry si vyberete jednu ze čtyř postav a pustíte se do boje na svém letajícím drakovi.

 59%
SkyFyre

King's Island Pulcherrimo's Return je opravdu povedené RPG. Pěkná grafika, vynikajicí hratelnost, bezvadný příběh, není co dodat. Vyzkoušejte a uvidíte.

 64%
King's Island: Pulcherrimo's Return
FlashAgony: The Portal (5.5 MB)

V této hře se z vás stane mrtvý bojovník a budete zápasit s mnoha podivnými nestvůrami. Můsíte projít rozsáhlé území a porazit mnoho nepřátel. Vaše postava se bude postupem času učit nová kouzla a zlepšovat se v boji. Také budete získávat nové předměty a zbraně z vyhraných bitev.

 77%
Agony: The Portal

V této online RPG hře se vydáte na dlouhou cestu, abyste osvobodili zemi, která je pod nadvládou zlého krále. Cestu k úspěchu vám budou znepříjemňovat různí nepřátelé a pobudové ve službách krále.

 55%
Towers Tactics Aphelion
FlashSonny 2 (20.3 MB)

Dlouho očekávaný druhý díl této skvělé hry, ve které se utkáte tváří v tvář s nepřítelem. Vaše postava se každým kolem zdokonaluje a učí nové věci. Hra je velmi rozmanitá a dá se hrát na mnoho způsobů. Když vás chytne, tak u ní nějáký čas vydržíte.

 63%
Sonny 2
FlashProtector 3 (4.9 MB)

Již třetí pokračování hry Protector, ve které budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 59%
Protector 3
FlashHero RPG (1.7 MB)

Hero RPG je další RPG hra do sbírky SuperGames. Hra může odradit poměrně jednoduchou grafikou a barvama. Klasicky jako v každé RPG hře budete ovládat a cvičit hrdinu, procházet různé lokace a bojovat s nepráteli.

 56%
Hero RPG
FlashTactics Core (2.4 MB)

Tactics Core v sobě skrývá prvky RPG hry, ale jedná se spíše o tahovou strategii. V podzemních chodbách se utkají proti sobě dvě skupiny bojovníků. Dokážete zvolit správnou taktiku a porazit nepřítele?

 57%
Tactics Core

Jestli patříte mezi milovníky RPG her, tak tohle je hra přímo pro vás. V podzemí narazíte na mnoho příšer a nepřátel, také najdete spoustu užitečných věcí a zbraní a získáte důležité zkušenosti.

 62%
Monsters' Den: The Book of Dread
FlashAthalina RPG (2.3 MB)

Athalina RPG je další RPG hra do sbírky SuperGames. Hra může odradit poměrně jednoduchou grafikou a barvama. Klasicky jako v každé RPG hře budete ovládat a cvičit hrdinu, procházet různé lokace a bojovat s nepráteli.

 55%
Athalina RPG
FlashHands of War (8.6 MB)

Pokud patříte mezi milovníky RPG her, tak tohle je ta správná volba pro vás. Na začátku hry si vyberete jednoho ze tří hrdinů (bojovníka, kouzelníka nebo lučišníka) a vydáte se na dlouhou cestu plnou nebezpečí a úkolů. Během cesty budete sbírat nové zkušenosti a poznávat nové postavy.

 66%
Hands of War
FlashBleach Training 2 (11.9 MB)

V této rozmanité RPG hře budete hrát za postavičku samuraje. Ve hře máte opravdu mnoho možností. Pohyb - [A], [S], [W], [D]. Útok - [J], [K], [L]. Na začátku hry si projdete tutoriálem, abyste věděli, co jak dělat.

 71%
Bleach Training 2