TopList

Stolní hry (90 her)

V online hře Mahjong Jolly Jong 2 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.

 83%
Mahjong Jolly Jong 2

Pokud si chcete procvičit parádní kulečník, tak v této hře máte tu možnost. Čeká na vás celkem 20 kol, během kterých budete muset sestřelit určité koule do díry.

 69%
Billiard Blitz Pool Skool
FlashStrange Invaders (6.2 MB)

V této online hře s názvem Strange Invaders budete ničit nepřátele na bitevním poli. Nenechte se zmást, protože toto je spíše logická hra, ve které budete zabíjet různé druhy nepřátel.

 52%
Strange Invaders

Online hra Happy Dead Friends je taková veselá logická hra se zombíkama. Vaším úkolem bude pospojovat všechny zombies na obrazovce a tím postoupíte do dalšího levelu.

 55%
Happy Dead Friends

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.

 74%
Spades Spider Solitaire 2
FlashFairway Solitaire (6.7 MB)

V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně. Čeká na vás spousta různých levelů.

 80%
Fairway Solitaire
FlashSpider Solitaire (171 kB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.

 89%
Spider Solitaire
FlashJade Monkey (8.4 MB)

V této online hře budete skládat tři stejně barevné krystali k sobě. Hra je omezena časovým limitem, takže musíte rychle přemýšlet, co se k sobě hodí. Dokážete nasbírat vysoké skóre?

 69%
Jade Monkey
FlashBilliards Drift (1.5 MB)

Dost neobvyklý kulečník si zahrajete ve hře Billiards Drift. Budete prohánět koule po stole autem a musíte všechny koule uklidit do kulečníkových děr. K tomu využijete driftování vašeho auta. Postupem času si budete moci zvolit lepší a lepší auta.

 65%
Billiards Drift

V této karetní hře budete muset v pyramidě karet párovat dvě karty k sobě tak, aby jejich součet byl 13.

 64%
Pyramid Solitaire Ancient Egypt
FlashPinball Football (1.2 MB)

Pinball Football je jednoduchá hospodská hra. Hru ovládáte pouze dvěma šipkama a snažíte se nasbírat co nejvyšší skóre. A dejte si pozor ať neztratíte balónek.

 58%
Pinball Football

Karetní hra Crystal Golf Solitaire je trochu jiná než klasický solitaire. Hra je celá naruby, ale to poznáte až si jí zahrajete.

 74%
Crystal Golf Solitaire
FlashCruiser (5.3 MB)

Hru Cruiser budete znát spíše pod českým názvem Lodě. Tato stolní hra je ale do značné míry vylepšena velmi pěknou grafikou, několika taktickými misemi a především nabízí spousta možností hry jako jsou třeba nejrůznější moderní zbraně (rakety, torpéda) a mnoho dalšího.

 60%
Cruiser
FlashAlchemic Evolution (2.7 MB)

Na začátku hry budete mít k dispozici čtyři prvky - oheň, vzduch, vodu a zemi. Vaším úkolem bude z těchto prvků vytvořit další prvky k dokonalé evoluci.

 66%
Alchemic Evolution
FlashDesk Rally (1.8 MB)

Ve hře Desk Rally budete závodit na různých tratích. Hru uvidíte ze shora podobně jako tomu bylo u staré hry Micro Machines. Dokážete porazit soupeře na všech tratích?

 63%
Desk Rally