TopList

Stolní hry (90 her)

FlashElastic Soccer (386 kB)

Trošku netradiční fotbal podle jedné staré deskové hry. Hrávali jsme to jako malí kluci. Zkuste a uvidíte. Brankář se ovládá klávesou SHIFT společně s pohybem myši.

 59%
Elastic Soccer
FlashUltimate Crush (82 kB)

V této hře bude vašim úkolem spojovat kuličky stejných barev. Hra je omezena časovým limitem, ale dá se to bezproblému zvládnout. Tak kdo z vás udělá nejvíce bodů?

 61%
Ultimate Crush
FlashZwingo (2.9 MB)

V této hře budete čelit nájezdům černých kuliček. Vašim hlavním cílem bude zabránit, aby černé kuličky vytlačily vaší bílou kuličku z kruhu. Každý další level si můžete dokoupit nějáká ta vylepšení.

 62%
Zwingo
FlashEternity II (50 kB)

V této světově známé logické hře skládáte puzzle z 16 políček. Správná varianta je pouze jedna. Zvládnete to složit v co nejkratším čase?

 60%
Eternity II
FlashElectro Air Hockey (197 kB)

Elektrický lední hokej převedený do flash podoby. Hrajete proti počítači. Cílem hry je porazit vaše protivníky v turnaji, ale hlavně se u toho dobře bavit.

 62%
Electro Air Hockey
FlashMaganic Wars (873 kB)

V této karetní hře se utkáte s jedním nepřítelem. Nebude snadné ho porazit, ale kdo uspěje čeká ho malé překvapení. Dozvíte se cheat na hru.

 70%
Maganic Wars
FlashBlob Wars (142 kB)

V této logické hře, která je mimo jiné i pro dva hráče, musíte obsadit nepřátelská pole. Kdo má na konci více jednotek, tak ten vyhrává.

 70%
Blob Wars
FlashGrand Roulette (952 kB)

Klasická ruleta, kterou můžete znát třeba z casina. Sázíte na barvy, sloupce, řádky, čísla.

 69%
Grand Roulette
FlashDicewars (98 kB)

V této logické hře máte za úkol obsadit pole nepřítele. Na každém poli jsou nějáké kostky. Když má nepřítel na poli vedle Vás menší počet kostek, tak máte velkou pravděpodobnost, že jeho pole získáte.

 63%
Dicewars
FlashBumper Ball (775 kB)

Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.

 75%
Bumper Ball
FlashReal Pool (284 kB)

V této hře máte možnost si zahrát kulečník s počítačovým soupeřem. Tak se ukažte, kdo ho dříve porazí.

 77%
Real Pool
FlashBattleships (377 kB)

Klasické lodě, které mužete hrát s kámošem na táboře a postačí Vám čtverečkovaný papír a propiska. Tohle je ale o dost lépe graficky zpracované. Na druhou stranu tady nemužete podvádět.

 73%
Battleships
FlashMancala (129 kB)

Tak tady si mužete vyzkoušet, jak jste na tom s inteligencí a mužete porazit počítač nebo třeba živého soupeře, hra je totiž i pro dva hráče.

 67%
Mancala
FlashMaster Solitaire (196 kB)

Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tak teď si je můžete zahrát online.

 70%
Master Solitaire
ShockwaveTable Tennis (130 kB)

Tahle hra patří také mezi mé oblíbené. Dost dobře zpracovaný stolní tenis. Mužete si vybrat ze tří úrovní obtížnosti.

 80%
Table Tennis