TopList

Stolní hry (90 her)

FlashGovernor of Poker 2 (10.3 MB)

Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.

 70%
Governor of Poker 2
FlashCube Wars (759 kB)

Cube Wars je logická hra, ve které budete mít za úkol zabrat co největší pole barevných kostiček. Kdo bude mít na konci větší území, vyhrává.

 60%
Cube Wars
FlashArt Pax (5.2 MB)

Art Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.

 67%
Art Pax
FlashBird Pax (3.5 MB)

Bird Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.

 60%
Bird Pax
FlashTangram (1.8 MB)

Tangram je logická hra, ve které budete skládat různé obrazce. Celkem na vás čeká 45 levelů a obtížnost bude každým dalším levelem stoupat.

 64%
Tangram

Kulečník je hra známá snad všem. Hraje se většinou v barech, hospodách, klubech či hernách nebo také online na počítači. Teď máte možnost vyzvat vašeho kamaráda a zahrát si s ním kulečník po internetu online.

 84%
Kulečník
FlashSolitaire 2 (1.7 MB)

Solitaire 2 je karetní hra, kterou možná znáte z her ve Windows. V této hře se navíc můžete podělit o své score a odeslat ho do databáze, kde se můžete srovnávat s těmi nejlepšími hráči z celého světa.

 59%
Solitaire 2
Medaile

Good Game Poker je multi-playerová karetní hra. Ve hře si zahrajete s hráči z celého světa bez rozdílu věku, pohlaví nebo zkušeností.

 95%
Good Game Poker
FlashWorld Wars 2 (1.8 MB)

Ve hře World Wars 2 budete obsazovat území nepřátel za pomocí hazecí kostky. Můžete si zvolit až 8 nepřátel na jedné mapě. Čím více nepřátel, tím je hra samozřejmě obtížnější. Oproti prvnímu dílu nabízí hra několik spestření.

 66%
World Wars 2
FlashBlock Smasher (3.5 MB)

Block Smasher je taková školní oddechová hra, která se velice podobá staré hře Arcanoid. Ve hře si budete pinkat s kuličkou a ničit všechny čtverce. Když se vám to povede, postupujete do dalšího levelu. Občas vám z nějakého čtverečku vypadne bonus.

 59%
Block Smasher
FlashPower Pool Frenzy (994 kB)

Power Pool Frenzy je netradiční kulečník s řadou efektů. Každá kulečníková koule dělá něco jiného a dokud to nezkusíte, tak nevíte, co která koule dělá. Hra se ovládá myší.

 68%
Power Pool Frenzy

Hra člověče, nezlob se by měla být známá snad každému. Jde o jednoduchou deskovou hru pro čtyři hráče. Online verze je pouze pro jednoho, což je škoda. Házíte kostkou a podle toho co vám padne, postupujete po vyhrazených cestičkách z jednoho domečku do druhého.

 67%
Člověče, nezlob se!
FlashPepsi Pinball (634 kB)

Pepsi Pinball je jednoduchá hospodská hra. Hru ovládáte pouze dvěma šipkama a snažíte se nasbírat co nejvyšší skóre. A dejte si pozor ať neztratíte balónek.

 54%
Pepsi Pinball
FlashFlash Chess 3 (267 kB)

Flash Chess 3 jsou šachy pro jednoho hráče ve velmi povedené grafice. Můžete si nastavit tři různé úrovně obtížnosti od nejlehčí po nejsložitější. Pro milovníky této hry je to téměř nutnost vyzkoušet. Hra nabízí možnost uložit hru.

 64%
Flash Chess 3
FlashPower Pool 2 (968 kB)

Power Pool 2 je pokračování netradičního kulečníku s řadou efektů. Každá kulečníková koule dělá něco jiného a dokud to nezkusíte, tak nevíte, co která koule dělá. Hra se ovládá myší.

 67%
Power Pool 2