TopList

Stolní hry (90 her)

FlashBlack Knight (628 kB)

Černý jezdec je logická hra, ve které budete hrát s jednou šachovou figurkou. Musíte se pohybovat jenom jedním směrem, typickým pro tuto figurku a musíte zdolat všechny levely.

 60%
Black Knight
FlashPower Pool (511 kB)

Power Pool je netradiční kulečník s řadou efektů. Každá kulečníková koule dělá něco jiného a dokud to nezkusíte, tak nevíte, co která koule dělá. Hra se ovládá myší.

 65%
Power Pool
FlashTable Doofball (267 kB)

Znáte stolní fotbálek, jednoduchá a zábavná hra. Teď si ji můžete zahrát i na webu.

 62%
Table Doofball
FlashNecronomicon (3.8 MB)

V této hře svedete boj s počítečem, ale karetní boj. Kdo vytasí lepší karty, vyhrál.

 63%
Necronomicon
FlashWorld Wars (1.8 MB)

V této hře budete obsazovat území nepřátel za pomocí hazecí kostky. Můžete si zvolit až 7 nepřátel na jedné mapě. Čím více nepřátel, tím je hra samozřejmě obtížnější.

 62%
World Wars
FlashGovernor of Poker (6.2 MB)

Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.

 76%
Governor of Poker

Klasické šachy pro dva hráče. Velkou výhodou je možnost multi-playeru s online živými hráči, takže si můžete po netu zahrát se svým kamarádem nebo kamarádkou z tepla vašeho domova.

 59%
Šachy

Slovní fotbal je logická hra pro dva hráče. Vašim úkolem bude skládat smysluplná slova v časovém limitu. K dispozici máte omezený počet písmenek. Čím více slov poskládáte, tím větší je šance, že dáte gól.

 82%
Slovní Fotbal

Dáma je stolní hra pro dva hráče podobná šachům, ale o dost jednodušší. Najděte si živého kamaráda a zahrajte si s ním.

 90%
Dáma

Lodě je taktická bojová hra pro dva hráče. Na začátku si rozmístíte několik lodí na svém území. To samé udělá i nepřítel. A potom se strefujete do nepřátelovy mapy a snažíte se potopit všechny jeho lodě.

 60%
Lodě
Medaile

Karetní hra prší je velmi jednoduchá a zábavná. Navíc ji nemusíte hrát s počítačem, ale s vašim kamarádem nebo spolužákem a každý z tepla svého domova.

 84%
Prší

Kdo by neznal hru piškvorky? Velkou výhodou této hry je, že ji hrajete s kamarádem a nikoli s počítačem. Další velkou výhodou je, že si kamaráda můžete sami vybrat. A poslední výhodou je, že nemusíte sedět spolu u jednoho počítače, ale každý u sebe doma.

 72%
Piškvorky
FlashSubterfuge (969 kB)

Tato logická hra mi připomíná spíše šachy budoucnosti. Vašim úkolem bude najít a zničit nepřátelského krále. Poznáte ho podle písmene L.

 55%
Subterfuge

Stejně jako v prvním díle jste měli za úkol porazit vašeho nepřítele, tak tomu bude i ve druhém díle. Můžete očekávat několik nových karet a vylepšení.

 63%
Maganic Wars Survival
FlashCrazy Chess (864 kB)

Zahrajte si trochu neobvyklé šachy. Místo celé armády pěšáků a ostatních figurek máte pouze jednoho koně a musíte vyhodit všechny protivníkovi pěšce, kteří se neustále vynořují ze zhora herní plochy. Také můžete sbírat různé bonusy, pokud to budete stíhat.

 57%
Crazy Chess