TopList

Strategie (545 her)

FlashRoads of Rome 3 (5.1 MB)

V této hře s názvem Roads of Rome 3 budete stavět ve starověkém Římě cestu.

 89%
Roads of Rome 3
FlashRoads of Rome 2 (4.5 MB)

V této hře s názvem Roads of Rome 2 budete stavět ve starověkém Římě cestu.

 84%
Roads of Rome 2
FlashRoads of Rome (4.3 MB)

V této hře s názvem Roads of Rome budete stavět ve starověkém Římě cestu.

 84%
Roads of Rome
FlashPirateers 2 (17.9 MB)

Ve hře Pirateers 2 se budete plavit po neznámých mořích, hledat poklady a dobývat nepřátelská území.

 78%
Pirateers 2

Povedená tower defence hra s prvky real-time strategie s moc pěknou grafikou. Jak už to v těchto hrách bývá, budete ničit všechny nepřátelské jednotky, které chtějí zaútočit na vaší základnu.

 71%
Crystallium Wars TD

Tato hra v sobě skrývá prvky logické i strategické hry. Ve strategické části hry budete vylepšovat jednotky a dobývat území a logické části hry, která se bude odehrávat na bitevním poli, budete spojovat 3 a více stejných bojovníků.

 78%
Four Princesses of King Zentibold
Medaile
FlashTinysasters 2 (7.8 MB)

V této budovatelské strategii budete stavět váš malý svět, těžit nerosty a suroviny z přírodních zdrojů a plnit různé úkoly.

 86%
Tinysasters 2
FlashBuilding Rush (3.8 MB)

V této strategické budovací hře budete mít za úkol stavět budovy. Čeká na vás několik levelů. Čím více budov postavíte, tím více peněz vyděláte.

 81%
Building Rush
FlashMagical Glory (5.4 MB)

V této hře budete mít za úkol bránit svojí věž před nájezdy nepřátel. Po každém vyhraném kole si budete moci vylepšit vaše zbraně nebo kouzla.

 74%
Magical Glory
Medaile
FlashSummon the Hero (13.4 MB)

Neobvyklá tower defence hra, ve které budete hlídat cestu, po které se budou přesouvat nepřátelské jednotky. Vaše malá armáda v čele s hrdinou vám pomůže odvrátit jejich zlověstné útoky.

 80%
Summon the Hero

Ve strategické hře Clash of the Worlds budete bojovat s orky. Čeká na vás několik levelů a v každém z nich budete muset porazit zlé obry.

 76%
Clash of the Worlds

V této online defence hře budete bránit svojí věž před nájezdy nepřátel. Po každém úspěšně dokončeném kole si budete moci vylepšit zbraně na vaší věži.

 73%
Freedom Tower 2: The Invasion

V online hře Virus Wars Beginning budete bojovat se zákeřnými viry v laboratoři. Kdo zničí nebo spíše obsadí všechny buňky, tak ten vyhrál.

 82%
Virus Wars 2: Beginning
FlashBattle Cry (11.6 MB)

Online hra Battle Cry je perfektní bojová strategie, ve které budete cvičit vaše vojsko a posílat ho do bitvy. Hra je velmi rozmanitá a pokud vás pohltí, dokážete u ní vydržet i celé hodiny.

 82%
Battle Cry
FlashBrave Knights (4.6 MB)

V online hře Brave Knights se bude spousta statečných rytířů ucházet o srdce vaší dcery. Vy v roli mocného krále budete rytířům stavět do cesty různé překážky (bojové věže), které překonají jen ti nejsilnější a ti se pak mohou ucházet o ruku princezny.

 84%
Brave Knights