TopList

Strategie (545 her)

Ve hře Minecraft Tower Defence 2 budete jako v klasické TD hře bránit svojí pevnost tím, že budete kolem cesty stavět věže, které budou ničit nepřátelské jednotky s tím rozdílem, že na začátku hry si vytvoříte vlastní cestu, kudy nepřítel pojede.

 81%
Minecraft Tower Defence 2

Shadez 3 je strategická online hra, ve které na vás čeká několik misí. V každé z nich ale budete muset nejprve vybudovat základnu včetně obrany, pak vycvičit armádu a hurá na nepřítele.

 80%
Shadez 3: The Moon Miners

Shadez 2 je strategická online hra, ve které na vás čeká několik misí. V každé z nich ale budete muset nejprve vybudovat základnu včetně obrany, pak vycvičit armádu a hurá na nepřítele.

 89%
Shadez 2: Battle for Earth
FlashTowers Trap (1.5 MB)

Towers Trap je tower defence hra, kde si sami budete tvořit cestu, po které budou jezdit nepřátelské jednotky.

 89%
Towers Trap
HTML5Keeper of the Grove (10.7 MB)

Keeper of the Grove je online tower defence hra, kde budete mít za úkol uhlídat krystaly. Spousta nepřátel se vám je bude snažit ukrást a proto musíte stavět kolem cesty bojové věže, které budou ničit všechny nepřátelské jednotky jednu po druhé.

 94%
Keeper of the Grove
Medaile
FlashSwarm Defender (6.8 MB)

Swarm Defender je velmi povedená tower defence hra odehrávající se na mimozemské planetě, kde budete muset ubránit svou základnu před nájezdy líhnoucích se bytostí z jiného světa (podobající se Zergům ze hry StarCraft).

 92%
Swarm Defender
FlashKingdom Wars Idle (3.3 MB)

Kingdom Wars Idle je online strategická klikací hra. Ve hře budete muset zničit pevnost. Bude to jednoduché, ale zdlouhavé.

 85%
Kingdom Wars Idle
FlashFishtopia Tycoon (10.3 MB)

Fishtopia Tycoon je online hra o rybaření. Budete mít za úkol všemožné věci spojené s rybařením. Od samotného lovu ryb až po prodej ryb na trhu.

 84%
Fishtopia Tycoon
FlashFlash's Bounty (5.5 MB)

Flash's Bounty je zajímavá hra na motivy Heroes of Might and Magic. Jako rytíř na svém oři budete prozkoumávat okolní svět a získávat zkušenosti v boji s nepřátelskými jednotkami. Hledání pokladů je na každodenním pořádku, tak jako najímání jednotek do své malé armády.

 94%
Flash's Bounty
FlashZombie Tactics (3.6 MB)

Zombie Tactics je tahová strategie, ve které budete se svým týmem zabíjet zombies. Každý další level získáte nové zkušenosti a ty se vám budou hodit. A za každého zabitého zombíka dostanete peníze, které využijete na nákup lepších zbraní.

 91%
Zombie Tactics
FlashMainlands Wars (4.6 MB)

Mainlands Wars je jednoduchá a přesto velmi zábavná strategie, ve které uplatníte nejenom své strategické myšlení ale i postřeh. Ve hře budete dobývat nepřátelské území.

 88%
Mainlands Wars
FlashPanda Uprising (10 MB)

V této hře budete bránit svůj palác před nájezdy pandy. Čeká na vás spousta nepřátelských jednotek, upgradů a levelů.

 90%
Panda Uprising

V této hře budete odolávat nájezdům zombies. Ze střechy budovy budete vy a vaši dva parťáci likvidovat všechny druhy zombíků až se nakonec dostanete k bossovi. Spousta levelů a zábavy a nespočet upgradů.

 90%
Zombo Buster Rising
FlashSentry Knight 2 (25.7 MB)

Fantasy online hra Sentry Knight 2 je převážně o obraně vaší pevnosti a o vylepšování vašich zbraní a dovedností. Dokážete odolávat a zároveň čelit velké nepřátelské přesile?

 76%
Sentry Knight 2
FlashViking Warfare (10.2 MB)

V této strategické tower defence hře budete čelit nájezdům vikingů. Čeká na vás několik rozličných levelů a spousta dobrodružství.

 88%
Viking Warfare