TopList

Strategie (545 her)

Medaile

Goodgame studio přichází s novou MMO hrou Shadow Kings Dark Ages. Vybudujte obrovské a prospěšné město a čelte útokům skřetů, goblinů a trollů.

 89%
Good Game Shadow Kings: Dark Ages
Medaile
FlashClash of Goblins (12.7 MB)

Clash of Goblins je obranná online hra. Vaším úkolem ve hře bude bránit vaší pevnost před nájezdy goblinů.

 77%
Clash of Goblins
FlashTesla Defense 2 (5.3 MB)

Určitě všichni víte kdo to byl Nikola Tesla a jak významné jsou jeho objevy v oblasti elektrického proudu. V této hře se z elektřiny stane ničivá zbraň, kterou budete odstřelovat nepřátelské jednotky. Nezapomeňte na důležité upgrady, které můžete po každém kole nakoupit.

 76%
Tesla Defense 2
Medaile

Hra Expendables 3 se jmenuje podle stejnojmenného filmu, který právě přišel do kin. Musím říct, že hra se povedla stejně dobře jako film. Hra má parádní grafiku, zvuky i hratelnost. Snad jen by to chtělo více levelů, ale jinak doporučuji všem.

 77%
The Expendables 3: Deploy & Destroy Reloaded
FlashCommand & Control (26.2 MB)

Command & Control je tower defence hra ze současnosti. Ocitnete se ve městě, kde můžete obsadit předem určené budovy a pak odstřelovat nepřátelské jednotky, které se budou snažit dostat skrz válečné území.

 87%
Command & Control
FlashRoyal Warfare (13.2 MB)

Royal Warfare je strategická hra z dávných dob. Vy a vaše královská družina svedete nelítostný boj s velkou přesilou nepřátelských jednotek.

 79%
Royal Warfare

Warlords Epic Conflict je válečná strategie pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači. Budete stavět bojové jednotky a posílat je do bitvy s nepřítelem.

 72%
Warlords: Epic Conflict
FlashRenegades (5.8 MB)

Online hra Renegades je tahová strategie, ve které budete ovládat skupinku odpadlíků a likvidovat nepřátelské jednotky.

 83%
Renegades
FlashZombie Crusade (14.3 MB)

Zombie Crusade je tower defence online hra, kde budete zabíjet všemožné zombíky. Po každém dokončeném kole si budete moci vylepšit zbraně nebo jednotky.

 85%
Zombie Crusade

Tato hra v sobě kombinuje několik herních prvků. Budete spojovat 3 a více stejně barevných mágů a ty pak budou útočit na nepřátelské síly, které na vás v jednom kuse útočí.

 75%
Click Battle Madness
FlashClick Battle (7.6 MB)

Tato hra v sobě kombinuje několik herních prvků. Budete spojovat 3 a více stejně barevných mágů a ty pak budou útočit na nepřátelské síly, které na vás v jednom kuse útočí.

 63%
Click Battle

V této hře budete bránit svého krále. Čeká na vás několik rozličných levelů, ve kterých budete stále narážet na nové a nebezpečnější nepřátele.

 69%
The Lord of the Tower
FlashBattle of Heroes (16.2 MB)

Strategická hra Battle of Heroes je hra, kde proti sobě budou válčit dvě armády. Císařská armáda proti armádě démonů. Vyberte si jakou chcete a hurá do boje!

 82%
Battle of Heroes
FlashSolarmax 2 (5.6 MB)

Solarmax 2 je strategická hra, ve které budete obsazovat planety ve vesmíru.

 79%
Solarmax 2
FlashControl Craft 3 (9.5 MB)

V této taktické hře budete obsazovat jednotlivé pozice. Čím více pozic obsadíte, tím větší armádu budete produkovat a vítězství budete mít na dosah.

 62%
Control Craft 3