TopList

Strategie (545 her)

FlashReach the Core (4.9 MB)

Reach the Core je těžební hra, ve které budete kopat vaším důlním strojem pod zemí a budete sbírat nerostné suroviny.

 90%
Reach the Core
FlashSector Warfare (4.6 MB)

Sector Warfare je strategická hra, ve které budete stavět jednotky a posílat je na nepřátelské jednotky a jejich základnu. Čeká na vás několik misí a každé z nich musíte zničit nepřátelskou základnu.

 73%
Sector Warfare

Airfield Defender je obranná strategie. Ve hře samotné budete mít před sebou vzdušné bojové pole, na které budete rozmísťovat válečné jednotky tak, aby zneškodnily všechny nepřátelské bojové letouny.

 70%
Airfield Defender

V této hře budete cvičit svůj tým bojových kočiček, aby poté mohly dobře bojovat v aréně proti nepříteli.

 82%
StrikeForce Kitty: League
FlashHarvest Story (2.9 MB)

Harvest Story je taková jednoduchá strategická hra o farmaření. Ve hře budete pěstovat ovoce a zeleninu a také budete chovat dobytek.

 89%
Harvest Story

Battle Sails je bojová tahová strategie, ve které si na začátku hry vyberete mocnost, za kterou budete chtít hrát a postupně dobývat Karibské ostrovy.

 80%
Battle Sails: Caribbean Heroes

Battle Ship je strategická hra, kterou jste mohli hrát ve dvou hráčích i ve škole za pomoci čtverečkovaného papíru a propisky. Tentokrát si ji můžete zahrát online v lepší grafice a z různýma bonusama.

 90%
Battle Ship: The Beginning
Medaile

Elemental Strike Mirage Tower patří mezi ty lepší tower defence hry a jako obvykle budete stavět kolem cesty věže, které zabrání nepřátelským jednotkám v postupu po vašem území.

 94%
Elemental Strike: Mirage Tower
FlashOrcs VS Humans (2.6 MB)

Orcs vs Humans je klasická tower defence hra, kde budete mít za úkol stavět věže kolem cesty po které budou přijíždět nepřátelé. Čeká na vás několik rozličných map.

 89%
Orcs VS Humans
Unity3DTiny Empire (8.1 MB)

Tiny Empire je obléhací strategie, ve které na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete muset katapultem zničit nebo zabít nepřátelské jednotky a vyvarovat se obléhání vlastních jednotek.

 80%
Tiny Empire
Medaile

V této úžasné strategické postřehové hře budete bránit svojí základnu před nájezdy nepřátel a útočit na jejich základnu. Vystřelujte magnetická kola a zničte všechny nepřátele.

 91%
Momentum Missile Mayhem 2015
FlashTrinitas (5.5 MB)

Trinitas je strategická hra, ve které budete bránit svojí pevnost (věž) před nájezdy nepřátel. Můžete využívat řadu upgradů, abyste porazili všechny nepřátele.

 92%
Trinitas
Medaile

Keeper of the Grove 3 je online tower defence hra, kde budete mít za úkol uhlídat krystaly. Spousta nepřátel se vám je bude snažit ukrást a proto musíte stavět kolem cesty bojové věže, které budou ničit všechny nepřátelské jednotky jednu po druhé.

 86%
Keeper of the Grove 3
FlashForest Story (3.7 MB)

Forest Story je tower defence hra, ve které budete bránit svůj zázračný strom před nájezdy nepřátelských jednotek. Kolem cesty budete stavět útočné věže, aby se nepřátelské jednotky nedostali až na konec cesty.

 50%
Forest Story

Frozen Islands New Horizons je bojová strategie. Vaše loď vikingů zakotví u břehu jednoho ostrova a vaším úkolem bude vycvičit pořádnou armádu a dobít celý ostrov.

 67%
Frozen Islands: New Horizons