TopList

Akční hry (857 her)

FlashPractice Chapped (5.8 MB)

V této výborné akční hře se utkáte s mečem proti temným silám a příšerám. Nebude to lehký boj. Pohybujete se klávesami W, A, S, D, mečem sekáte klávesou J a skáčete klávesou K. Klávesy můžete různě kombinovat.

 56%
Practice Chapped
FlashAsteroids Duel (16 kB)

Asteroids Duel je hra s dávnou minulostí. Je to hra pro dva hráče, takže pokud nejste u počítače ve škole s kamarádem nebo se sourozencem doma, tak to ani nezkoušejte.

 60%
Asteroids Duel
FlashWarp Zone (444 kB)

Warp Zone je akční hra ve které musíte co nejrychleji zničit nepřítele. Klávesami W, A, S, D se pohybujete a myší zaměřujete a střílíte.

 53%
Warp Zone
FlashAmmo Ambush 2 (472 kB)

Jako voják vyslaný do bojové akce na nepřátelské uzemí nemůžete čekat milé přijetí, právě naopak. Nepřítel vás přivítá se zbraní namířenou proti vám a nebude váhát ani vteřinu, zmáčknou spoušť.

 67%
Ammo Ambush 2
FlashSky Warrior (1.8 MB)

Sky Warrior je akční hra. V roli pilota bojové stíhačky bude vašim úkolem zničit všechny pozemní a vzdušné cíle.

 55%
Sky Warrior

Zastavte všechny nepřátelské najezdy na vaší základnu. Používat můžete všechny možné druhy střelných zbraní.

 59%
Army of Destruction
FlashUnreal Flash 2007 (4.7 MB)

Unreal Flash 2007 je velmi rozmanitá akční střílečka, ve které na vás čeká spousta herních módů a zbraní. Úkolem je zabít všechny nepřátele.

 72%
Unreal Flash 2007
FlashCity Smasher (1.2 MB)

V této hře bude vašim úkolem ničit všechno a všechny ve městě. Můžete použít ruce i nohy nebo můžete se vším házet či zapalovat lidi i auta. Úkol je jednoduchý. Čím víc zničíte, tím více bodů obdržíte.

 65%
City Smasher
FlashThe Professionals (1.6 MB)

V roli profesionálního odstřelovače musíte zneškodnit všechny pohyblivé terče. Miřte na hlavu, je za to více bodů. Hru ovládáte myší, nabíjíte klávesou SHIFT a SPACE je zaměřévač.

 55%
The Professionals
FlashCrazy Flasher 4 (3.3 MB)

Opět na vás čekají nebezpečné úkoly z podsvětí. Dostanete za ně slušně zaplaceno a za to si můžete koupit lepší zbraně.

 71%
Crazy Flasher 4
FlashNaval Fighter (1.8 MB)

Jako pilot stíhacího letounu z 2. světové války musíte splnit několik mísí. Vašim úkolem bude bombardovat pozemní cíle a ničení všech nepřátelských letounů a vducholodí. Občas seberete nějákou lepší zbraň nebo rakety.

 64%
Naval Fighter
FlashAstroys (110 kB)

Jako pilot vesmírného plavidla na vás čeká spousta nebezpečných asteroidů, které musíte zničit. Občas se ukáže i mimozemské plavidlo, které na vás ihned zaútočí. Zničte vše co se hýbe dřív než to zničí vás.

 53%
Astroys
FlashArmy Swat (265 kB)

Vyzkoušejte si svůj postřeh a rychlost v této střílecí hře. Jako člen jednotky SWAT musíte pozabíjet všechny nepřátele v přístavu.

 65%
Army Swat
FlashUnreal Flash (2.4 MB)

Spousta napětí, zbraní, akce, headshotů a střílení si užijete v této předělané hře Unreal do flash podoby.

 66%
Unreal Flash

Jako archeolog to nebudete mít vždy jednoduché. To poznáte na vlastní kůži v této hře. Čeká na vás několik levelů, spousta zbraní a nepřátel.

 71%
Ancient Battle: The Aztecs