TopList

Akční hry (862 her)

FlashRescue Mission (1.5 MB)

Vydáte se zachránit své přátele, protože jsou uvězněni v nepřátelské základně. Vašim úkolem nebude jenom záchrana kamarádů, ale i likvidace nepřátel. Tak hurá do boje!

 57%
Rescue Mission
FlashCapoeira Fighter (1.6 MB)

Bojová hra pro 2 hráče na jednom počítači ve stylu legendární hry Street Fighter či Mortal Kombat. Jak už sám název napovídá, budete bojovat ve stylu kapuéry.

 72%
Capoeira Fighter
FlashCrazy Flasher 3 (2.4 MB)

Velmi rozmanitá a silně návyková hra, ve které se utkáte na ulici se spoustou nepřátel. Přestřelky, rvačky a jiné potyčky jsou na denním pořádku. Dokážete porazit nepřítele dřive než on Vás?

 78%
Crazy Flasher 3
FlashElectricman 2 HS (3.1 MB)

V roli bojovníka musíte porazit všechny své nepřátele a aréně. Bojujete pouze holýma rukama a nebo nohama. Zničte nepřítele dříve než on Vás.

 73%
Electricman 2 HS

Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

 81%
Phosphor 2
ShockwavePhosphor (3.5 MB)

Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

 75%
Phosphor
FlashRetron (791 kB)

Klasická střílečka z dřívějších automatů. Ovládáte vesmírnou lodičku a střílíte po nepříteli, tohle je ale o něco složitější, obraz se Vám točí do všech směru a poloh.

 56%
Retron
FlashRetro Mania (496 kB)

Tahle jednoduchá hra dokáže zabít Váš čas. Je sice primitivní, ale zároveň velmi zábavná. Ovládáte raketku, ničíte vše kolem a sbíráte bonusy v podobě barevných čtverečku.

 58%
Retro Mania
FlashDry Fire (623 kB)

Nedovolte nepříteli, aby Vás zničil. Zničte ho dříve než on Vás. Máte na to obrovský pozemní kanón nesmírné síly. Tak hurá na nepřítele!

 76%
Dry Fire
FlashSword of Orion (2.6 MB)

Vydejte se do neprozkoumané galaxie ve Vaší miniaturní vesmírné bojové lodičce a čelte nepřátelským útokům ze všech stran.

 56%
Sword of Orion

Dobré a zároveň první video z prostředí hry Counter Strike mapy Mansion. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo podle Vás vyhraje?

 64%
Counter Strike cs Mansion

Velmi dobré video z prostředí hry Counter Strike mapy Assault. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 64%
Counter Strike cs Assault

Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Dust. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 63%
Counter Strike de Dust

Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Aztec. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 68%
Counter Strike de Aztec
FlashDynasty Street (4.9 MB)

V této hře budete bojovat na ulici proti hordě nepřátel. Jestli si zvolíte druh boje jako pěstní souboj nebo použijete jednu z mnoha zbraní, které Vám příjdou do cesty je už na Vás.

 71%
Dynasty Street