TopList

Akční hry (862 her)

V této hře si opět zahrajete na teroristu. Vašim úkolem bude postřílet co nejvíce counter teroristů. Dejte si pozor na to, ať Vás netrefí. A nezapomeňte nabíjet.

 65%
Counterstrike Training area
FlashFlash Strike (839 kB)

Akční střílečka, která vychází z tématu Counter Strike. V této 3D hře si zahrajete za teroristu a Vaším úkolem bude zabít co nejvíce counter teroristů.

 69%
Flash Strike
FlashDoom Runner (1.3 MB)

V této hře budete bojovat v malé vesmírné raketce s mnoha plavidly mimozemšťanů. Na výběr máte velký arzenál zbraní. Časem začíná přituhovat a mimozemská plavidla jsou více odolnější.

 60%
Doom Runner
FlashAnimated Doom (1.4 MB)

Zahrajte si první sérii hry Doom kompletně převedenou do flashe. Čekají na Vás zombie a jiné potvory z pekla.

 69%
Animated Doom
FlashTower Defence (413 kB)

V této hře musíte ubránit svoji věž s princeznou před nájezdy nepřátel. Můžete je odhazovat jen tak myší a nebo použít jednu ze tří bonusových zbraní, které se neustále doplňují.

 61%
Tower Defence
ShockwaveCrimson Viper (1.6 MB)

V této hře ovládáte bojovou stíhačku budoucnosti, která je vybavena střelami a raketami. Neustále na Vás bude útočit nepřítel v podobě letounů či obyčejných pozemních věží. Musíte ho zničit dříve než on Vás.

 66%
Crimson Viper

V roli ženské hrdinky se vydáte do vojenské základny plné nepřátelských vojáků. Můsíte všechny pozabíjet a sama zůstat na živu, abyste uspěšně dokončila misi.

 64%
Kilroy Operation Jettison
FlashLast Stand (4.3 MB)

Dokážete ubránit Vaší barikádu před nájezdy zombíků nebo Vás zabijou hned první noc?

 71%
Last Stand
ShockwaveLand of the Dead (2.8 MB)

V této hororové 3D akční střílečce, kterou mnozí z Vás možná znají z filmu, zažijete spousta děsivých scén a nedivil bych se, kdybyste se občas i lekli. Doporučuji hrát v noci.

 69%
Land of the Dead
FlashLuminara (2.3 MB)

Tohle je hra, ve ktéré nemusíte zapojit své mozkové závity, stačí když budete strílet na všechno, co se hne. A bacha ať do Vás něco nenarazí.

 57%
Luminara
ShockwaveMunch Madness (2.2 MB)

Tak dnes už můžete v 3D akční střílečce hrát i za zvířecího hrdinu. Čekájí na Vás zajímaví nepřátelé v pěkném venkovním prostředí.

 64%
Munch Madness
FlashGangster Life (3.3 MB)

Tak tohle je tedy něco! Tahle hra jakoby z oka vypadla hře GTA 1. Víc snad ani nemusim dodávat.

 72%
Gangster Life
FlashGalactic Strife (248 kB)

V této hře ovládáte bojový letoun, do kterého si můžete na začátku hry vybrat jednu ze tří zbraní. V samotné hře pak musíte zničit Vašeho nepřítele, což je Váš kamarád, protože hra je pro 2 hráče.

 64%
Galactic Strife

Jste na neznámé farmě po zásahu radioaktivními látkami. Máte zbraň. A všude kolem Vás pobíhají zmutované bestie, které hned jak Vás vidí, tak na Vás útočí. Zabíjte je všechny a přežijete.

 64%
Kilroy Chernobyl Farms
FlashPyromasters (1.9 MB)

Pyromaster je klasický Bomberman, kterého můžou hrát až 4 hráči na jednom počítači. Úkolem je zabít všechny protivníky v časovém limitu. Poslední živý vyhrává.

 79%
Pyromasters