TopList

Akční hry (862 her)

FlashRage 2 (3.9 MB)

Ve druhém pokračování této zajímavé a rozmanité hry se utkáte znovu s mnoha nepřáteli, které budete zdolávat, jak holýma rukama a nohama, tak za pomoci různých zbraní.

 65%
Rage 2
Flash247 Bombs (1.9 MB)

Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.

 69%
247 Bombs
FlashRage (3.8 MB)

Velmi akční, zábavná a rozmanitá hra, ve které ovládáte panáčka, a ničíte nepřátele všemy možnými dostupnými metodami. Ať už to jsou střelné zbraně, meče nebo jenom pěstní souboj.

 68%
Rage
FlashGun Run (1.5 MB)

Rychlá akční střílečka, ve které zabíjíte nepřátele pistolí a sem tam vezmete něco pro vylepšení zbraně nebo životy nebo něco úplně jiného.

 59%
Gun Run

Dokonalá a výborně propracovaná zajímavá hra s příjemnou hudbou. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely a snažíte se přežít.

 64%
Fancy Pants Adventure
FlashStickman Sam 3 (1.5 MB)

V roli malého panáčka Sama, který je poměrně slušně vybaven zbraněmi, procházíte různé levely a zabíjíte vše, co se hýbe.

 70%
Stickman Sam 3
FlashStickman Sam 4 (2.7 MB)

Už čtvrtý díl série hry StickMan Sam. Jako ozbrojený panáček procházíte různé levely a zabijíte vše, co se hýbe.

 66%
Stickman Sam 4
FlashBomb of Brave Boy (1.9 MB)

Tak tohle patří mezi ty lepší napodobeniny Bombermana. Ovládáte chlapce, který pokládá bomby, sbírá body a ruzná vylepšení jako plamínky, bomby a jiné. Za nasbírané body si po skončení daného levelu mužete koupit životy a nebo jiná vylepšení.

 68%
Bomb of Brave Boy

Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.

 84%
Playing with Fire 2
FlashBomberman (201 kB)

Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.

 71%
Bomberman
FlashStaggy 2 (5.3 MB)

V roli černého rytíře máte za úkol pozabíjet co nejvíce soupeřu. Čím více soupeřu pozabíjíte, tím více peněz na konci kola dostanete.

 80%
Staggy 2
FlashAsteroids (6 kB)

Zničte všechny šutráky co kolem Vás poletujou! Ale bacha ať to do Vás jeden z nich nenapálí.

 58%
Asteroids
FlashAsteroids (21 kB)

Zničte, co nejvíce meteoritů poletujících kolem Vás. Bacha ať to do Vás jeden z nich nenapálí, jinak můžete začít od znova.

 62%
Asteroids
FlashDad n' Me (2.6 MB)

Tak tohle je docela agresivní, ale i komická hra. Chodíte a mlátíte děti, nebo co to je, na hřišti. Mužete používat jednoduché údery až po komba.

 81%
Dad n' Me
FlashDeanimator (438 kB)

Jaké to je v noci na hřbitově když po Vás jdou stovky zombie a Vy máte jenom kolt na šest náboju. To abyste se naučili nabíjet dost rychle, jinak už nikdy neuvidíte vycházet slunce.

 76%
Deanimator