TopList

Akční hry (862 her)

FlashCosmic Defender (237 kB)

Nebezpečí na vás číhá téměř v každé hře ani tato nebude vyjímkou. Mimozemští nepřítelé se vás budou snažit zabít. Vy máte k dispozici ozbrojený vesmírný letoun, kterým je můžete zničit.

 55%
Cosmic Defender
FlashEarth Defender (435 kB)

V této hře musíte ubránit planetu Zemi přet bombardováním nepřátelských letounů.

 55%
Earth Defender
FlashFracture (201 kB)

V této hře ovládáte malou raketku, kterou musíte zničit vše co se hýbe a to rychle jinak to zničí vás. Pohybujete se šipkami a střílíte W, A, S, D, klávesa P je pauza.

 59%
Fracture
FlashBelter (675 kB)

V roli pilota, který ovládá svůj stíhací vesmírný letoun na vás čeká v kosmu spousta nepříjemností. Mohli byste začít tím, že vystřílíte všechny přebytečné asteroidy.

 50%
Belter
FlashBird Hunter X (49 kB)

Procvičte si svůj postřech. Sestřelte co nejvíce ptáků z oblohy.

 55%
Bird Hunter X
FlashFancy Pants 2 Demo (1.3 MB)

Dokonalá, výborně propracovaná a velmi chytlavá adventůra. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely, sbíráte body a snažíte se přežít. Čeká na vás mnoho zápletek, nepřátel a kdo ví čeho všeho.

 71%
Fancy Pants 2 Demo

V této hře na vás čeká ve městě spousta policistů. Vy je musíte všechny zneškodnit a je zcela na vás jakou zbraň k tomu použijete.

 66%
Boxhead Halloween Special
FlashBoxhead The Rooms (1.8 MB)

V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 70%
Boxhead The Rooms
FlashBoxhead More Rooms (2.3 MB)

V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 70%
Boxhead More Rooms
FlashSmileys War (3.6 MB)

Zvolte si arénu, nastavte počet nepřátel a vyberte si jednu z mnoha nabízených zbraní. Vaši nepřátelé čakají, tak je nenechte dlouho čekat.

 66%
Smileys War

V této hře musíte odvrátit nájezdy nepřátel a ubránit Vaší základnu. Na výběr máte několik zbraní, které přepínáte čísly na numerické klávesnici.

 71%
Gunmaster Onslaught 2
FlashSMO Arena Fighter (2.4 MB)

V této rozmanité akční hře jste zavřeni v 2D aréně se soupeřem, kterého musíte zabít a nebo shodit dolů. Na výběr máte velké množství zbraní.

 81%
SMO Arena Fighter
FlashStickman Madness 2 (4.9 MB)

V této opravdu akční a docela i bruální 3D hře si zahrajete za hrdinu, který se ocitne v neznámém prostředí a všichni kolem něj se ho chtějí z neznámého důvodu zbavit - zabít. Vytáhněte svoji zbraň a zabíjte je první!

 62%
Stickman Madness 2
FlashSnipers (692 kB)

V této hře bude Vašim úkolem postřílet co nejrychleji své nepřátele, které se vždy někde objeví. Čím dříve je dostanete, tím déle vydržíte naživu.

 62%
Snipers

V této hře se v aréně utkáte s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 85%
Boxhead 2Play Rooms