TopList

Akční hry (857 her)

ShockwavePhosphor (3.5 MB)

Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.

 75%
Phosphor
FlashRetron (791 kB)

Klasická střílečka z dřívějších automatů. Ovládáte vesmírnou lodičku a střílíte po nepříteli, tohle je ale o něco složitější, obraz se Vám točí do všech směru a poloh.

 56%
Retron
FlashRetro Mania (496 kB)

Tahle jednoduchá hra dokáže zabít Váš čas. Je sice primitivní, ale zároveň velmi zábavná. Ovládáte raketku, ničíte vše kolem a sbíráte bonusy v podobě barevných čtverečku.

 58%
Retro Mania
FlashDry Fire (623 kB)

Nedovolte nepříteli, aby Vás zničil. Zničte ho dříve než on Vás. Máte na to obrovský pozemní kanón nesmírné síly. Tak hurá na nepřítele!

 76%
Dry Fire
FlashSword of Orion (2.6 MB)

Vydejte se do neprozkoumané galaxie ve Vaší miniaturní vesmírné bojové lodičce a čelte nepřátelským útokům ze všech stran.

 56%
Sword of Orion

Dobré a zároveň první video z prostředí hry Counter Strike mapy Mansion. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo podle Vás vyhraje?

 64%
Counter Strike cs Mansion

Velmi dobré video z prostředí hry Counter Strike mapy Assault. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 64%
Counter Strike cs Assault

Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Dust. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 63%
Counter Strike de Dust

Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Aztec. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.

 68%
Counter Strike de Aztec
FlashDynasty Street (4.9 MB)

V této hře budete bojovat na ulici proti hordě nepřátel. Jestli si zvolíte druh boje jako pěstní souboj nebo použijete jednu z mnoha zbraní, které Vám příjdou do cesty je už na Vás.

 71%
Dynasty Street
FlashRage 2 (3.9 MB)

Ve druhém pokračování této zajímavé a rozmanité hry se utkáte znovu s mnoha nepřáteli, které budete zdolávat, jak holýma rukama a nohama, tak za pomoci různých zbraní.

 65%
Rage 2
Flash247 Bombs (1.9 MB)

Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.

 69%
247 Bombs
FlashRage (3.8 MB)

Velmi akční, zábavná a rozmanitá hra, ve které ovládáte panáčka, a ničíte nepřátele všemy možnými dostupnými metodami. Ať už to jsou střelné zbraně, meče nebo jenom pěstní souboj.

 68%
Rage
FlashGun Run (1.5 MB)

Rychlá akční střílečka, ve které zabíjíte nepřátele pistolí a sem tam vezmete něco pro vylepšení zbraně nebo životy nebo něco úplně jiného.

 59%
Gun Run

Dokonalá a výborně propracovaná zajímavá hra s příjemnou hudbou. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely a snažíte se přežít.

 64%
Fancy Pants Adventure