TopList

Akční hry (862 her)

FlashCQC (1.4 MB)

Jako velitele bojového komanda vás vyšlou do nebezpečné mise. Musíte objasnit záhadu mrtvých pracovníků základny. Nebezpečí na vás číhá za každým rohem, naštěstí ale máte zbraň.

 70%
CQC
FlashRagdoll Invaders (2.9 MB)

Střílečka, ve které ovládáte létajícího panáčka a snažíte se zastavit invazi mimozemšťanů. Pohybujete se šipkami a střílíte mezerníkem.

 58%
Ragdoll Invaders
FlashCreepy Adventure (1.4 MB)

Ocitnete se na místě plném příšer, které vás chtějí z neznámého důvodu zabít. Naštěstí máte zbraň a tak se můžete bránit. Nenechte se terorizovat příšerami z pekel a zabíte je dříve než ony vás. Pohyb klávesami W, A, S, D. Myší zaměřujete a střílíte. Mezerníkem měníte zbraně.

 57%
Creepy Adventure
FlashSwept to the End (7.8 MB)

Se svým věrným koněm a sekerou se vydáte napříč krajinou, kterou pustoší síly zla a na vás bude, abyste to změnili. Musíte nastolit zpět dobro a vrátit se ke své milované ženě.

 58%
Swept to the End
FlashAliens (9.4 MB)

Na cestě domů na planetu Zemi posádka vesmírné lodi zjistí, že nejsou na palubě lodi sami. Na loď se dostala cizí forma života - Alieni. Nejsou přátelští a nemají žádné slitování. Nebudou váhat vás zabít. Jsou nebezpečně rychlí, jsou všude a je jich strašně moc. Ubráníte se?

 57%
Aliens
FlashPractice Chapped (5.8 MB)

V této výborné akční hře se utkáte s mečem proti temným silám a příšerám. Nebude to lehký boj. Pohybujete se klávesami W, A, S, D, mečem sekáte klávesou J a skáčete klávesou K. Klávesy můžete různě kombinovat.

 56%
Practice Chapped
FlashAsteroids Duel (16 kB)

Asteroids Duel je hra s dávnou minulostí. Je to hra pro dva hráče, takže pokud nejste u počítače ve škole s kamarádem nebo se sourozencem doma, tak to ani nezkoušejte.

 60%
Asteroids Duel
FlashWarp Zone (444 kB)

Warp Zone je akční hra ve které musíte co nejrychleji zničit nepřítele. Klávesami W, A, S, D se pohybujete a myší zaměřujete a střílíte.

 53%
Warp Zone
FlashAmmo Ambush 2 (472 kB)

Jako voják vyslaný do bojové akce na nepřátelské uzemí nemůžete čekat milé přijetí, právě naopak. Nepřítel vás přivítá se zbraní namířenou proti vám a nebude váhát ani vteřinu, zmáčknou spoušť.

 67%
Ammo Ambush 2
FlashSky Warrior (1.8 MB)

Sky Warrior je akční hra. V roli pilota bojové stíhačky bude vašim úkolem zničit všechny pozemní a vzdušné cíle.

 55%
Sky Warrior

Zastavte všechny nepřátelské najezdy na vaší základnu. Používat můžete všechny možné druhy střelných zbraní.

 59%
Army of Destruction
FlashUnreal Flash 2007 (4.7 MB)

Unreal Flash 2007 je velmi rozmanitá akční střílečka, ve které na vás čeká spousta herních módů a zbraní. Úkolem je zabít všechny nepřátele.

 72%
Unreal Flash 2007
FlashCity Smasher (1.2 MB)

V této hře bude vašim úkolem ničit všechno a všechny ve městě. Můžete použít ruce i nohy nebo můžete se vším házet či zapalovat lidi i auta. Úkol je jednoduchý. Čím víc zničíte, tím více bodů obdržíte.

 65%
City Smasher
FlashThe Professionals (1.6 MB)

V roli profesionálního odstřelovače musíte zneškodnit všechny pohyblivé terče. Miřte na hlavu, je za to více bodů. Hru ovládáte myší, nabíjíte klávesou SHIFT a SPACE je zaměřévač.

 55%
The Professionals
FlashCrazy Flasher 4 (3.3 MB)

Opět na vás čekají nebezpečné úkoly z podsvětí. Dostanete za ně slušně zaplaceno a za to si můžete koupit lepší zbraně.

 71%
Crazy Flasher 4