TopList

Brutální hry (502 her)

3D Fighting Bloody Rage 2 je bojová hra ve stylu Street Fighter nebo Mortal Kombat. Na začátku hry si zvolíte jednu z postav a jdete se utkat do ringu se soupeřem na život a na smrt.

 72%
3D Fighting: Bloody Rage 2

Hra Madness Interactive z prostředí Half-Life. Ve hře budete hrát za známého vědce Gordona Freemana a budete zabíjet všechny vaše nepřátele. Je to poněkud brutální záležitost, takže menším dětem nedoporučujeme hru spouštět.

 69%
Madness Interactive: Half-Life

Ve 3D hře Zombie Attack Survival budete zábíjet zombíky a nic jiného. Hru vidíte z pohledu first-person, to znamená, jako byste tam byli osobně. Zombies se k vám budou přibližovat a bude jich víc a víc. Dostanete je dříve než oni vás?

 57%
Zombie Attack: Survival

Jestli si pamatujete na čtyři předchozí brutální videa se zajíčkem, tak teď už se nemusíte jenom koukat. Pátý díl už není jenom video, ale celá hra. Vžíjte se do role zajíčka a pozabíjejte všechny nepřátele.

 71%
Bunnykill 5: The Game
FlashZomgies (2.7 MB)

Zomgies je hra se zombies. Ve hře budete utíkat před obrovským počtem zombíků. Máte u sebe zbraň, takže není problém jich za běhu pár postřílet.

 65%
Zomgies

Zombie obsadili vaše město a vy jako člen policejního komanda tomu jedete zabránit. Postřílejte všechny zombies bez slitování dříve než oni dostanou vás.

 67%
Days 2 Die: The Other Side
FlashDoom Triple Pack (10.7 MB)

Doom Triple Pack v sobě skrývá tři předělané staré hry do flash podoby. Doom, Heretic a Hexen jsou tři legendární 3D akční střílečky, které si můžete hned teď zahrát bez problému a bez instalace. Tak na co ještě čekáš!?

 69%
Doom Triple Pack
FlashS.W.A.T. 3 (7.2 MB)

Jako člen S.W.A.T. jednotky jste vyslán na bojovou misi, kde bude vašim úkolem zabíjet nepřátele.

 64%
S.W.A.T. 3
FlashDawn of the Celebs (2.8 MB)

Hollywood postihla strašná nákaza a všichni herci se proměnili v zombies. Vy jako řidič limuzíny se chopíte zbraně a všechny zombie postřílíte. Tak jen do toho, zastřel svojí superstar.

 66%
Dawn of the Celebs
FlashMash House (7.3 MB)

Ve hře Mash House budete utíkat z vězení. Nebude to snadné, protože na každém rohu, v podlaze i ve stropu na vás budou čekat připravené pasti, které vás budou chtít připravit o život.

 65%
Mash House
FlashQuake (8.6 MB)

Ti starší z vás si jistě budou pamatovat legendární 3D střílečku s názvem Quake. Nyní se tato stará hra dočkala předělání do flash podoby. Cílem hry bude projít všechny levely plné nepřátel a divných potvor, zůstat naživu a postřílet vše, co se pohne.

 71%
Quake
FlashHere to Collect (3.4 MB)

V této hře vás nečeká nic příjemného. Ze všech stran se na vás budou valit krvelační zombies. Jak dlouho dokážete odolávat jejich nájezdům? Neváhejte a všechny je postřílejte!

 57%
Here to Collect

Hobo se se svým stylem života dostal do vezení, kde to není vůbec jednoduché, ale on si s tím hravě poradí. Jednoho dne otevřeli cely a pustili vězně ven. Hobo neváhal ani minutu a hned se pustil do všech kolem sebe, aby jim dal pěknou nakládačku, možná až pěkně nechutnou nakládačku.

 75%
Hobo 2: Prison Brawl
FlashTortur-o-matic TM (2.6 MB)

Tortur-o-matic TM je hra pro silnější povahy. Ve hře budete mít za úkol projít skrze takovou mučící místnost. Cestu si zvolíte sami a pak už stačí jenom sledovat, co se s vaší postavičkou děje. Rekord redakce je 163 stupňů bolesti.

 61%
Tortur-o-matic TM
FlashTortur-o-matic 2 (3.3 MB)

Ve druhém díle hry Tortur-o-matic budete mít stejný úkol jako v jedničce. Musíte projít bludištěm a způsobit herní postavičce co největší bolest.

 74%
Tortur-o-matic 2