TopList

Brutální hry (502 her)

FlashWTF Doc? (1.8 MB)

Ve hře WTF Doc budete jako lékař léčit pacienta dosti neobvyklou metodou. Vaším úkolem bude vyčistit pacientovi střeva a použijete k tomu vlastní ruku.

 57%
WTF Doc?
FlashMass Mayhem 3 (6.2 MB)

Ve hře Mass Mayhem 3 budete hrát za teroristu a vašim úkolem bude pozabíjet co nejvíce lidí. Ocitnete se uprostřed města a budete mít bazuku a výbušninu připevněnou na těle. Vašim úkolem bude raketou z bazuky pozabíjet co nejvíce lidí a pak spáchat kamikadze.

 68%
Mass Mayhem 3
FlashDrop Dead 3 (7.1 MB)

Ve hře Drop Dead 3 budete ovládat plyšového medvídka, ale nenechte se zmást, není to hra pro holky! Máte několik místností a v každé z nich musíte medvídka shodit, aby si co nejvíce ublížil. Nic pro slabé povahy.

 61%
Drop Dead 3
FlashInsectonator (2.3 MB)

Kdo se bojí hmyzu, tak by tuto hru neměl spouštět a nebo právě naopak by si jí měl zahrát. Ve hře Insectonator budete likvidovat velké množství hmyzu za pomoci nejrůznějších zbraní.

 61%
Insectonator

V brutální hře Ragdoll Avalanche 2 budete ovládat panáčka, kterým budete mít za úkol vyhýbat se padajícím ostří. Když nezvládnete včas uhnout, tak to panáček šeredně odnese a začínáte znovu. Překonáte score redakce 144?

 59%
Ragdoll Avalanche 2
FlashMonster Fight (8 MB)

Ve hře Monster Fight budete bojovat jeden na jednoho. Na začátku hry si vyberete jednu příšeru a pak se pustíte do boje ve stylu Street Fighter nebo Mortal Kombat.

 58%
Monster Fight
FlashPlazma Burst 2 (6.3 MB)

Plazma Burst 2 je akční hra. Vaše planeta je v ohrožení, a vy se přihlásíte jako dobrovolník na záchranou misi pro cestu časem do minulosti, ale něco se pokazí a vy se ocitnete někde jinde a asi i v jinou dobu.

 89%
Plazma Burst 2
FlashZombie Safari (5.1 MB)

Pozor na krvavé agresivní zombies, které se vás snaží za každou cenu dostat. Nebojte se jich a všechny je postřílejte!

 63%
Zombie Safari

Celé město je v ohrožení před zombies. Váš úkol je ochránit s tankem zbylou lidskou populaci. Bojíte se nebo to zvládnete?

 62%
Tank Attack 2: Infected City
FlashCall of Bieber (2.8 MB)

Hra Call of Bieber je zábavná akční střílečka, kde Justin Bieber zuřivě zabíjí policejní jednotky.

 57%
Call of Bieber
FlashZombie Korps (7.3 MB)

Ve hře Zombie Korps budete střílet zombies. Budete mít k dispozici několik druhů zbraní a vlastní bojové jednotky, které vám ulehčí práci se zabíjením. V každém kole budete muset zabít určitý počet zombies, za které dostanete peníze. Po každém kole si můžete koupit různá vylepšení.

 68%
Zombie Korps

Ve hře Zombie Racers budete mít za úkol přejet autem co nejvíce zombíků. Čím více jich přejedete, tím vyšší získáte score. Když seberete magnet, tak se na vás zombies poženou ze všech stran a to přesně potřebujete. Hru doprovází bezva hudba, která se ke hře akorát hodí.

 57%
Zombie Racers: Score Attack

Flaming Zombooka 2 Level Pack je rozšíření logické hry se zombies o několik desítek levelů. V každém z nich budete mít za úkol postřílet všechny zombies na obrazovce.

 73%
Flaming Zombooka 2: The Level Pack
FlashViral Outbreak (1.3 MB)

Ve hře Viral Outbreak budete střílet zombies. V každém levelu se na vás vrhne několik zombies a vy je budete muset zlikvidovat dříve, než příjdou až k vám. Po každém úspěšném kole si můžete koupit náboje do různých zbraní, aby bylo zabíjení zombíků jednodušší a zábavnější.

 62%
Viral Outbreak
FlashCollapse It (4.6 MB)

Ve hře Collapse It budete mít za úkol na každé obrazovce pozabíjet všechny lidi. Vaším úkolem bude správně rozmístit dynamit do budovy, aby se zřítila a nikdo nepřežil. Čeká na vás 34 zábavných levelů.

 67%
Collapse It